• Головна
  • Вінниця стане першим містом, у якому буде створено Регіональний клуб реформ
15:50, 28 жовтня 2014 р.

Вінниця стане першим містом, у якому буде створено Регіональний клуб реформ

Вінниця стане першим містом, у якому буде створено Регіональний клуб реформ у рамках проекту «Синергія в дії», фінансованого Посольством Великої Британії в Україні. Перше засідання Клубу за участю профільних експертів, представників країн ЄС та місцевого бізнесу відбудеться 31 жовтня у приміщенні Вінницької міської ради.

«Якщо ви не належите до людей, що заперечують еволюцію як таку, то маєте розуміти - ми та країна повинні рухатися вперед. Де саме той «перед» - і маємо визначити під час обговорень вектору подальшого розвитку країни. Особисто я вважаю, що майбутнє України - у поліпшенні рівня життя, гарантіях конституційних прав, якісній медицині та справедливому соціальному забезпеченні. Подобається це комусь чи ні, але прикладом такого розвитку для нас є саме Європа. Суто з економічної та соціальної точки зору. Не погоджуєтесь? Знаєте як найшвидше досягти мети? Хочете розуміти як її досягти? Приходьте, поговоримо», - запрошує модератор першого засідання Регіонального клубу реформ, ведучий програми «Гроші» на каналі «1+1»Олександр Дубінський.

Інформаційними партнерами проекту також виступають всеукраїнська газета «День» та «Радіо-Ера ФМ».

«В Стратегії розвитку Вінниці до 2020 року напрямок розширення співпраці на міжнародному та міжрегіональному рівнях є пріоритетним. І це саме той напрямок, який дає можливість реалізовувати в місті заходи, спрямовані на популяризацію ідеї євроінтеграції та прискорення євроінтеграційних процесів. Одним з таких заходів є реалізація в місті проекту «Синергія в дії».

Вінниця, одне з чотирьох визначених пілотних українських міст, отримало унікальну можливість взяти участь у зазначеному проекті, головне завдання якого – об’єднання зусиль міської влади, бізнесу та громади для спільного вирішення проблем євроінтеграції. Термін реалізації проекту – до кінця поточного року.

В рамках проекту планується створити Клуб реформ, який стане дискусійним майданчиком, де за участі профільних експертів, представників країн ЄС обговорюватимуться питання імплементації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі.

Сподіваюсь, що досвід, який ми отримаємо під час реалізації проекту, дозволить нам впевненіше рухатись на шляху реформ, які наразі відбуваються, а також допоможе вирішити пріоритетні завдання розвитку міста», - каже заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій.

«Угода про асоціацію та поглиблену й всеосяжну зону вільної торгівлі передбачає низку структурних реформ в економіці та управлінні, успішне втілення яких дозволить Україні реалізувати свій колосальний потенціал, - каже Мартін Дей, заступник Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні. - Ефективність реформ, окрім чіткої політичної волі та лідерства, також має спиратися на широкий суспільний консенсус. Мета проекту «Синергія в дії» – сприяти створенню підґрунтя для такого консенсусу через поширення фахової й практичної інформації, стимулювання суспільного обговорення переваг, можливостей і викликів, які несе в собі УА».

Про проект:

Посольство Великої Британії в Україні фінансує проект «Синергія в дії»: регіональний діалог задля просування реформ, необхідних для впровадження Угоди про асоціацію (УА) та про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, інформування місцевих громад про переваги Угоди» задля поглиблення співпраці між бізнесом,владою, НДО та ЗМІ України й спрямування цієї синергії на ефективну імплементацію Угоди; налагодження обміну інформацією між усіма учасниками процесу та державними й незалежними експертами з питань євроінтеграції; формування практичної зацікавленості усіх учасників процесу у дієвій імплементації УА, починаючи з регіонального рівня, їхньої готовності як тиснути на владу задля здійснення реальних євроінтеграційних зусиль, так і надати їй у цьому всебічну підтримку. Пілотними містами проекту визначено Вінницю, Полтаву, Івано-Франківськ та Чернівці.

Для інформаційної підтримки проекту створено сторінку у ФБ, а для заохочення журналістів долучитися до проекту оголошено Конкурс для регіональних ЗМІ «Угода про асоціацію: шанс, виклик, можливості».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...