• Головна
  • Вінницькі військові вчаться користуватись своєю технікою
13:06, 20 липня 2011 р.

Вінницькі військові вчаться користуватись своєю технікою

На Вінниччині триває польовий вихід особового складу окремого полку зв’язку Повітряних Сил, де військовослужбовці вчаться забезпечувати зв’язок та отримувати інформацію на рухомих засобах Збройних Сил України.

Про це повідомляє департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України.

Польовий вихід складається із п’яти етапів. Під час першого перевіряються дії підрозділів при приведенні частини у бойову готовність, стан техніки та її підготовка до маршу.

«Щойно завершився другий етап польового виходу. Здійснивши марш в район проведення занять, керівний склад полку практично відпрацював питання управління підрозділами на марші, дії особового складу за сигналом оповіщення, евакуації пошкодженої техніки тощо», – розповів командир окремого полку зв’язку Повітряних Сил Збройних Сил України підполковник Олександр Горбатюк.

Після рекогносцировки району особовий склад окремого полку розгорнув польове містечко, станції, елементи та вузли зв’язку.

Після цього розпочався третій етап, під час якого відпрацьовуються навчальні завдання і нормативи зі спеціальної та технічної підготовки. Також військовослужбовці полку в обсязі навчально-тренувального завдання візьмуть участь у тренуванні сил і засобів радіо- та супутникового зв’язку для забезпечення зв’язком керівництва та інших підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України.

В ході четвертого та п’ятого етапів перевірятимуться злагодженість батальйонів під час згортання, переміщення вузлів та ліній. Також керівництво частини матиме змогу перевірити взаємодію спеціалістів вузлових і лінійних підрозділів під час розгортання польового містечка в умовах застосування противником зброї масової ураження.

На даному етапі особовий склад полку за допомогою телефонного, телеграфного, радіо-, радіорелейного та тропосферного засобів зв’язку виконуватиме й навчально-тренувальні завдання у масштабі Збройних Сил України.

Варто зазначити, що у польовому виході поруч із досвідченими військовослужбовцями бере участь й молодь. Це військовослужбовці-контрактники, які нещодавно присвятили життя службі у Збройних Силах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...