• Главная
  • У Вінницькій області іноземці полюють за сміттям
16:37, 22 июля 2011 г.

У Вінницькій області іноземці полюють за сміттям

Волонтери-екологи з Казахстану, Німеччини, Словенії, Словаччини, Туреччини разом з однодумцями з Дніпропетровська, Кривого Рога, Харкова та Вінницької громадської організації “Наше Поділля” взяли участь в акції “Полюємо за сміттям”.

В рамках Міжнародного екологічного проекту її провели в селі Буша Ямпільського району.

Очистили від сміття береги річки Бушанки, притоки Дністра. Прибрали весь непотріб на туристичних стежках. Попрацювали на схилах Гайдамацького яру.

- Під час зустрічі з гостями я запитав, чому вони обрали для акції саме наше село, - каже сільський голова Буші Леонід Пташнік. – Почув у відповідь, що Буша значиться у туристичних маршрутах багатьох країн, як історичний центр Поділля, тобто привертає увагу своїм минулим, а також тим, що нині тут добре розвинуто зелений туризм.

Після першого дня роботи волонтери поділилися враженнями, що в Буші ще й чудова енергетика. Тут приємно працювати і радісно відпочивати. За умовами акції, її учасники не можуть мешкати у стаціонарних будівлях, мають бути ближче до природи. Тому проживають у наметах. Їх вони облаштували на території садиби Інни Кравець під назвою «Чарівний куточок».

Пані Інна у минулому киянка. Декілька років тому купила в Буші будинок і облаштувала його для проживання гостей, які приїздять на відпочинок. Найбільше були здивовані місцеві жителі – вони не розуміють, як можна їхати за тисячі кілометрів для того, щоб після когось прибирати сміття.

Волонтери-екологи працюватимуть також в інших районах Вінниччини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...