• Головна
  • Дідусь у 80 років вирішив навчатися у коледжі під Вінницею
12:42, 26 липня 2011 р.

Дідусь у 80 років вирішив навчатися у коледжі під Вінницею

Найстаршому абітурієнту Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету вже виповнилося вісімдесят років.

Дідусь подав документи на спеціальність “Бджільництво”. Він із сусідньої Одеської області. Незважаючи на вік, продовжує працювати пасічником. Щоправда, вже доглядає тільки власну пасіку. Одного лише досвіду нині замало, потрібні знання. Раніше здобути їх не вдалося. Вирішив зробити це тепер. На здивування членів приймальної комісії, зреагував відомою фразою: “Вчитися ніколи не пізно”. Додав: “Не дивіться на мій вік, ось вам медична довідка про те, що можу навчатися”.

- Правила прийому не обмежують вік тих, хто має бажання заочно здобувати освіту, - каже директор коледжу Віталій Малюта. – Вступника з таким солідним багажем років за плечима у нас ще не було. Не сумніваюся, що зарахуємо його до числа студентів. Скласти іспити йому допоможе багатий досвід – і виробничий, і життєвий. Тільки б здоров”я не підвело. Чого ми йому щиро бажаємо. Бо без цього не вдасться гризти граніт науки.

- Тим, хто закінчував школу до 2007 року, не обов”язково подавати сертифікат про зовнішнє незалежне оцінювання, - уточнює відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Григорій Никонюк. - Таким дозволяється складати вступні іспити. Саме таке випробування чекає на нашого поважного абітурієнта. Добре, що в нього є атестат про середню освіту. За цей тривалий час документ можна було вже й не зберегти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...