Вінницьким чиновникам збільшать оклади, але зменшать премії?

Нацдержслужба пропонує законодавчу норму щодо закріплення ставки держслужбовців на рівні двох мінімальних зарплат. Про це на прес-конференції повідомив голова Національного агентство з питань державної служби Костянтин Ващенко, передає кореспондент УНН.

"Формула, яка пропонується в законі (новому законі про держслужбу), передбачає, що розмір мінімального посадового окладу на державній службі буде становити дві мінімальних заробітних плати. Тобто ті 1 тис. 218 грн перетворюються одразу ж на 2,5 тис. грн", - сказав він.

"Питання заробітньої плати - одне з ключових, яке, на жаль, сьогодні формують непрестижність і непривабливість державної служби, в тому числі для молодих людей. На районному рівні сьогодні державних службовець отримує зарплату на рівні мінімальної", - додав К.Ващенко.

Як зазначив Сергій Сорока, координатор проектної групи "Реформа державної служби України", державні службовці переходять на загальну систему пенсійного забезпечення.

"Зараз така система (на держслужбі), що дуже низькі, невеликі посадові оклади, але великі преміальні. Система оплати праці зараз така, що 30% оплати праці становлять посадові оклади і близько 70% - це всілякі надбавки, що на нашу думку не стимулює", - повідомив С.Сорока.

Він додав, що в новому законопроекті про держслужбу, експерти пропонують змінити цю систему таким чином, щоб 70% доходів чиновників припадало саме на посадовий оклад, а 30% - на премії.

vinnitsaok
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии