
11:46, 2 грудня 2014 р.
Помер видатний письменник-дисидент, редактор книги «Вінниця: злочин без кари»
1 грудня о 20 годині 25 хвилин перестало битись серце видатного українця, письменника та філософа, радянського політв'язня Євгена Сверстюка.
Євген Сверстюк український письменник, філософ, гоголезнавець, головний редактор православної газети «Наша віра», президент Українського ПЕН-клубу. Доктор філософії. Автор одного з найважливіших текстів українського самвидаву — «З приводу процесу над Погружальським». Політв'язень радянського режиму.
Євген Сверстюк був одним із тих, хто в 90-х повернув правду про злочини радянської влади у Вінниці в 1937-1938 роках, книга «Вінницька Трагедія». Також пан Сверстюк був редактором та упорядником книги «Вінниця: злочин без кари», яка досі є одним з найповніших джерел, документів, свідчень і матеріалів з даного питання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:07
6 грудня
11:00
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
17:24
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
14:00
4 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
Коментарі