Уряд до кінця тижня визначиться з програмою дій

Новообраний уряд оприлюднить програму своїх дій до кінця тижня. Про це заявив прем'єр Арсеній Яценюк, відкриваючи перше засідання Кабінету міністрів. 

Він наголосив: у документі ключову увагу приділять питанням оборони, економіки, податкової та енергетичної реформи. Крім того, чільник уряду доручив голові Міністерства фінансів знову запросити до України місію МВФ, щоб обговорити питання про надання фінансової допомоги. 

Також, за словами Яценюка, усі міністри, їхні заступники та керівники центральних органів виконавчої влади мають пройти антикорупційну і люстраційну перевірку – це необхідно, щоб запобігти корупції.

"Як міністри, так і всі кандидати, яких ви повинні подати на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній, акціонерних товариств та інших суб`єктів, які знаходяться у компетенції уряду, повинні пройти антикорупційну перевірку і люстраційну перевірку. Кожен міністр має всю повноту влади в міністерстві і усю повноту відповідальності. Ви самі підбираєте заступників, ви самі підбираєте керівників. Я питаю з вас, з мене питає парламент, а зі всіх нас питає народ", – заявив Арсеній Яценюк.

5.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии