Вінниччина стала лідером України по виробництву сільгосппродукції

За 10 місяців 2014 року Вінниччина займає перше місце в Україні за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції, валових зборах цукрових буряків, картоплі, плодово-ягідних культур та виробництву молока, друге – за обсягами виробництва м’яса.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

В сільському господарстві забезпечено позитивну динаміку в сільськогосподарському виробництві. За 10 місяців поточного року приріст обсягів виробництва, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, склав 15,3 %.

В регіоні виробляється 7,6 % обсягу валової продукції сільського господарства України.

В області сконцентровано найбільше в Україні поголів’я ВРХ, в тому числі корів

У рослинництві внаслідок застосування новітніх технологій вирощування та формування науково-обгрунтованої системи сівозмін отримано прирости валових зборів та урожайності майже всіх без винятку сільськогосподарських культур.

Намолочено найвищий за всю історію Вінниччини валовий збір зернових культур в обсязі понад 5 млн. тонн.

У поточному році в області вирощено понад 3 млн. тонн цукросировини. Забезпечено сировиною 9 цукрових заводів. Ними уже вироблено 383 тис. тонн цукру, а по завершенню роботи цукрових заводів обсяги виробництва складуть близько 420 тис. тонн.

Аграріями області закладено основу під урожай наступного року. Озимі зернові посіяно на площі 418,5 тис. га, ріпак - 77,7 тис. га.

Останній моніторинг озимих посівів зернових засвідчив, що понад 91 % знаходиться в доброму і задовільному стані

У галузі тваринництва за 10 місяців, у порівнянні з попереднім роком, нарощено обсяги виробництва молока – на 8,9 тис. тонн (1,2 %), м’яса (реалізація) - на 87,7 тис. тонн (у 1,6 рази), яєць – на 3,9 млн. штук (0,6 %). Дана динаміка збережеться і до кінця поточного року.

vinnitsa.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии