Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник вважає що захоплення будівлі Вінницької обласної ради відбувалося на замовлення російських спецслужб, які в умовах агресії з боку Росії намагаються розхитати ситуацію всередині країни.

Про це йдеться у заяві Олійника на Фейсбуці.

"Очевидно, що під час проведення АТО, фактичної агресії з боку Росії, основним методом російських спецслужб є розхитування ситуації всередині країни, терор проти посадовців та патріотів, усіх тих, від кого залежить нормальне функціонування державного організму. На жаль кремлівський пропаганді вдалось ввести в оману і певну кількість справжніх патріотів. Але ми всі повинні розуміти кому саме вигідна така ситуація в серці України- Вінниці", - написав губернатор.

Олійник при цьому зазначив, що ситуація в системі життєдіяльності всіх сфер Вінниці та області перебуває під повним контролем української влади, яка не допустить ескалації конфлікту.

"У зв’язку із складною ситуацію у Вінниці вимушений вимагати від учасників штурму наступне: 1) Негайне звільнення приміщення Вінницької ОДА та Вінницької обласної ради та початок переговорного процесу. У випадку, якщо зазначені вимоги не будуть виконані, влада вимушена буде відновити законність і правопорядок усіма доступними методами, щоб захистити життя, здоров’я та безпеку громадян України", - заявив губернатор.

Олійник при цьому обіцяє, що жоден російський провокатор та винний в організації та підбурюванні українців до провокацій не уникне справедливої відповідальності.

Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-1
Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-2
Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-3
Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-4
Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-5
Вінницький губернатор вважає, що захоплення облради замовили російські спецслужби, фото-6

Нагадаємо, 6 грудня, під час засідання сесії Вінницької обласної ради озброєними групами підготовлених бойовиків, більшість з яких були із Хмельницького, було захоплено приміщення Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради.

Під час штурму приміщення ОДА було травмовано декілька співробітників МВС та штурмуючих, у будівлі пошкоджено комунальне майно. Бойовики нищили документи та погрожували депутатам, які прибули на сесію.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии