• Головна
  • Губернатор Олійник виступає за політичний діалог
11:16, 9 грудня 2014 р.

Губернатор Олійник виступає за політичний діалог

На сайті Вінницької обласної державної адміністрації зазначається, що голова ОДА Анатолій Олійник своєю базовою позицією визначив діалог і відповідність дій посадовців чинному законодавству.

«Протягом усіх 9 місяців, відколи я перебуваю на посаді голови облдержадміністрації, усіма нами проводилася копітка робота щодо збереження стабільності, громадського спокою і правопорядку в регіоні, та вирішення низки інших викликів, пов’язаних зі станом війни в державі. Від самого початку моєї роботи відбувалися інтенсивні зустрічі з громадськістю, які не припиняються до сьогодні. Крім того, щоденно протягом 2 місяців зустрічався з представниками самооборони, інших громадських організацій, з якими у досить непростих дискусіях обговорювали шляхи розв’язання тих чи інших питань, і по окремих - нам вдавалося знаходити варіанти вирішення», - зазначив під час прес-конференції голова облдержадміністрації Анатолій Олійник. 

Також він 8 грудня взяв участь у засіданні робочої групи, яку очолив народний депутат України, командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук.

Олійник виступив із пропозицією щодо скликання на цьому тижні позачергової сесії обласної Ради. Головною умовою проведення сесії Анатолій Олійник назвав необхідність врегулювання фінансово-бюджетних питань.

«В першу чергу, необхідно вирішити всі ті питання, що стосуються економічного, фінансового та соціального сектору життєдіяльності Вінниччини. Потрібно стабілізувати ситуацію із представницьким органом влади області та гідно завершити поточний рік, – наголосив Анатолій Олійник. – Як голова обласної державної адміністрації я зроблю все від мене залежне, аби нам вдалося цього досягти. Закликаю всіх інших учасників переговорного процесу до конструктивної позиції у вирішенні цього питання».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...