Вінницькі активісти зібралися на Раду

Кілька десятків вінницьких активістів зібралися на Раду Майдану. На Раду прийшов і Сергій Свитко. Модерує зібрання Анатолій Банах.

Активісти мають розглянути два питання. Перше - суспільно-політична ситуація у Вінниці і Вінницькій області; друге - звернення до правоохоронних органів з приводу того щоб дати правову оцінку дільності ЗМІ, посадовців та ін.

На початку зібрання активісти проголосували, чи варто допускати до заходу журналістів. Нарікали, що деякі з них "викручують" факти. Зрештою проголосували, і журналістів залишили, попередньо зареєструвавши.

Сергій Свитко повідомив, що сьогодні, 10 грудня Вінницька обласна Рада 6 скликання відновила свою роботу. Вже провели засідання президії облради, на якому визначили дату проведення позачергової сесії обласної ради - 17 грудня та затвердили порядок денний сесії, керівники депутатських груп і фракцій заявили про необхідність згуртуватись навколо Президента України на благо України. Президія прийняла також звернення, в якому йдеться що про консолідацію всього депутатського корпусу для забезпечення стабільності в регіоні і в державі. У зв'язку з цим Сергій Свитко відмовився від участі в сьогоднішній програмі Шустер LIVE.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии