600 в'язнів слухали лекцію про права людини

У Вінницькій виправній колонії провели ряд заходів, присвячених Міжнародному дню захисту прав людини. Спочатку в'язням розказували про права людини, а потім вони могли відвідати тематичну виставку.

Читав засудженим лекцію викладач кафедри правознавства Вінницького аграрного національного університету Віталій Головчук. Він розповів в'язням про історію виникнення свята, основні міжнародні документи, що закріплюють основоположні права людини, та механізми досягнення безпеки в суспільстві, - повідомляє прес-служба пенітенціарної служби України. Також Віталій Головчук  розповів про дотримання прав і свобод людей під час проведення АТО.

Після лекції засуджені відвідали тематичну виставку про права людини та експозиції  в бібліотеці пенітенціарної установи, де  могли ознайомитись з відповідною науковою літературою. 

За словами начальника обласного відомчого управління Сергія Ткача відзначення таких свят в місцях позбавлення волі відіграє особливу роль та здійснює позитивний вплив на особистість правопорушника.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии