Вінницька земля підкріпила місцеві бюджети 300 мільйонами

У січні-листопаді 2014 року надходження податку на землю у Вінницькій області становили 307,474 млн гривень, що на 4,46%, або на 13,133 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2013 року.

Вінницька земля підкріпила місцеві бюджети 300 мільйонами, фото-1

Як зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан, із загальної суми плати за землю 250,526 млн гривень грн. або майже 81,5%– це внесок юридичних осіб. Решту суми, а саме 56, 948 млн гривень сплатили фізичні особи підприємці та звичайні громадяни.

Продан відмічає, що зростанню доходів від плати за землю сприяли спільні зусилля фахівців державних податкових інспекцій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у частині проведення звірок. Внаслідок вжитих заходів, кількість орендарів – платників зросла на 244 платники, а додаткові річні платежі за землю від цих новачків складуть 4,1 млн. гривень.

Окрім того, до оподаткування залучено ще 90 суб’єктів господарювання, які набули права власності на нерухоме майно на підставі цивільно-правових угод. Додаткові надходження плати за землю за рік складуть 493,1 тис. гривень.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии