У Авакова тепер є заступниця, яка вичистила від корупції грузинську поліцію

Екс-міністр внутрішніх справ Грузії Ека Згуладзе, яка за часів президентства Міхаеля Саакашвілі вичистила від корупції грузинську поліцію, призначена першою заступницею міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

У Авакова тепер є заступниця, яка вичистила від корупції грузинську поліцію, фото-1

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

"Тільки що Кабмін призначив Еку Згуладзе першим заступником міністра внутрішніх справ України». «Сказала, що для неї це усвідомлений вибір, а не авантюризм», - додав Павло Розенко.

За два дні до цього Президент України Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України Екатерини Згуладзе-Глуксманн.

У Авакова тепер є заступниця, яка вичистила від корупції грузинську поліцію, фото-2

Ека Згуладзе з покоління "baby face goverment", як називали команду Михайла Саакашвілі.

На посаду заступника міністра МВС Грузії її запросили в 26 років. До того часу вона вже кілька років працювала топ-менеджером в інвестиційному фонді.

Вона покроково пояснює, як змінювалася ситуація в правоохоронних органах Грузії. З нею складно сперечатися. Для неї - неможливе можливо. Це вона і намагалася довести недавно на зустрічі з українськими чиновниками МВС.

Навіть пропрацювавши дев'ять років в грузинських правоохоронних органах, в її мови немає звичних чиновницьких штампів. Вона активно використовує бізнес-терміни і нерідко переходить на англійську.

Вона добре розуміє ситуацію в Україні. Її чоловік, журналіст Рафаель Глюксман, знаходився в Україні упродовж чотирьох місяців-на Майдані і після.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии