«Блок Порошенка» взявся залишити на базарах вінницьких селян з молоком та м’ясом

Народний депутат Сергій Каплін («Блок Петра Порошенка) пропонує Верховній Раді відстрочити заборону на реалізацію тваринницької продукції домашнього виробництва і подвірного забою на агропромислових ринках до 1 січня 2017 року з 2015 року, повідомляє УНІАН.

«Враховуючи, що на сьогодні в більшості селах відсутні бійні, які мають експлуатаційний дозвіл і зареєстровані ветеринарною службою, доцільно відкласти заборону продажу на ринках молока, сирів домашнього виробництва і туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на 2 роки», - сказано в пояснювальній записці до внесеного ним законопроекту № 1499, зареєстрованого 17 грудня.

При цьому депутат пропонує зобов'язати Кабінет міністрів у тримісячний термін після ухвалення зазначеного законопроекту розробити і затвердити державну програму відкриття пунктів закупівлі молока і боєнь худоби, що міститься в господарствах населення, а також передбачити фінансування цієї програми в державному бюджеті.

«Блок Порошенка» взявся залишити на базарах вінницьких селян з молоком та м’ясом, фото-1

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством, з 1 січня 2015 року в Україні забороняється забій сільськогосподарських тварин в кількості більш як 5 голів на день не на бійні, яка має експлуатаційний дозвіл і зареєстрована ветеринарною службою.

За офіційними даними, до початку грудня 2014 року великої рогатої худоби у господарствах населення утримувалося 69,968% від загального їх поголів'я у Вінницькій області, яке станом на 1 грудня становить 323,2 тисяч голів.

У Вінницькій області мешкає 1,64 млн осіб, 50,7% з яких - у сільській місцевості.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии