Вінницькі тюремники роздали «миколайчики» неповнолітнім правопорушникам

Працівники кримінально-виконавчої інспекції Барського району Вінницької області провели зустрічі з неповнолітніми правопорушниками та привітали їх із днем Святого Миколая.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС у Вінницькій області, метою зустрічі, яка відбулася у формі невимушеної бесіди, було виявлення проблем і труднощів у житті кожної дитини-правопорушника, а також налагодити з останніми більш тісний зв’язок та довірливі відносини, вселити відчуття турботи за долю кожного неповнолітнього.

На завершення приємною несподіванкою для Дениса та Сашка – неповнолітніх, які перебувають на обліку інспекції, стало вручення солодких подарунків від Святого Миколая.

Вінницькі тюремники роздали «миколайчики» неповнолітнім правопорушникам, фото-1

За словами начальника сектору кримінально-виконавчої інспекції обласного відомчого управління Руслана Щура проведення таких заходів сприятиме виправленню неповнолітніх, які вже скоїли правопорушення. Окрім того, уважне та добре ставлення до останніх дозволить виховати у їхній свідомості віру у себе, почуття відповідальності за свої вчинки перед самим собою та перед суспільством і не дозволить їм схибити у майбутньому.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии