
10:15, 19 грудня 2014 р.
Куди телефонувати, якщо застрягли в ліфті?
З тих пір як у Вінниці почали відключати світло по 6-8 годин на добу, роботи побільшало, в першу чергу, у механіків, які працюють в аварійній службі ліфтів. Біда в тому, що вінничани не знають, коли точно їм вимкнуть світло. І щоразу, коли сідають у ліфт у своєму будинку чи, тим паче, у будинку чужому, повинні мати під рукою телефон диспетчера аварійної служби ліфтів.
Ці номери відтепер варто записати в мобільний:
67-54-40
61-20-60
16-40
Пам'ятайте, що телефон гарячої лінії аварійки 16-40 з мобільного неможливо набрати навіть із попереднім введенням коду міста 0432. Тому єдиний варіант у даному випадку - зателефонувати знайомим, друзям чи родичам і попросити їх скористатися стаціонарним телефоном.
Сідаючи в ліфт, не завадить переконатися, що грошей на рахунку достатньо для дзвінка.
Інакше безпечніше і спокійніше піднятися чи спуститися з поверху пішки. У випадку, якщо ви не можете додзвонитися на жоден із вказаних номерів, телефонуйте на гарячу лінію міськвиконкому 15-60.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:58
Вчора
В Україні представили нові протиуламкові плити RAROG: легкі, тонкі та створені для щоденного захисту
Новини компаній
15:00
29 грудня
15:47
28 грудня
ТОП новини
Оголошення
10:46, 20 грудня
3
14:29, 23 грудня
14:29, 23 грудня
Коментарі