ООН дає Олійнику 2,5 мільйони на вінницьких біженців з Донбасу та Криму

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надасть 2,5 млн. грн Вінницькій області на підтримку найбільш вразливих категорій вимушених переселенців зі східних регіонів України та Криму.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Відповідний Меморандум про співпрацю 18 грудня підписали голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та Регіональний представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Олдріх Андрисек.

У рамках такого співробітництва одноразові виплати отримають 512 родин переселенців (а це понад 1100 осіб) за трьома категоріями: багатодітні сім’ї, родини, в яких проживають люди з особливими потребами, та батьки-одинаки.

За словами керівника області, перші 3 сім’ї переселенців з Криму прибули на Вінниччину в ніч з 3 на 4 березня, вже наступного дня в області було створено оперативний штаб та розселили людей.

На сьогоднішній день на території Вінниччини проживають 7 956 осіб з Луганської та Донецької областей, а також 586 переселенців з Криму. В області здійснюються державні виплати та ведеться облік вимушених переселенців.

Найголовніше за словами Регіонального представник Агентства ООН у справах біженців, окрім тимчасового даху над головою та харчування - дати людям, які змушені були залишити власні домівки, надію на перспективу та сприяти їм у вирішенні питань працевлаштування та житлових проблем. «Ми будемо намагатися вам у цьому процесі допомогти», - запевнив Олдріх Андрисек.

Довідка

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, відоме як Агентство ООН у справах біженців, створено 14 грудня 1950 року Генеральною Асамблеєю ООН. Управління має мандат спрямовувати та координувати міжнародні дії щодо захисту біженців та вирішення проблем, з якими вони зіштовхуються у всесвітньому масштабі. Головна мета Агентства полягає в гарантуванні прав та добробуту біженців.

В Україні Управління Верховного комісара ООН у справах біженців працює з березня 1994 року.

ООН дає Олійнику 2,5 мільйони на вінницьких біженців з Донбасу та Криму, фото-1
vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии