У Моргунова створять мапу об’єктів комунальної власності Вінниці

У Вінниці планується створити інтерактивну базу даних комунального майна територіальної громади міста, яка буде відображена на карті обласного центру та інтегрована в геоінформаційну систему (ГІС).

У Моргунова створять мапу об’єктів комунальної власності Вінниці, фото-1

Як повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради, планується це зробити в рамках виконання заходів нової програми, яку 18 грудня схвалив виконком міської ради.

Це новий програмний документ, який сформований вже відповідно до нових норм і стандартів написання міських програм і передбачає сучасний підхід до керування процесами, що пов’язані із комунальним майном обласного центру.

Завданням цього проекту є чітке розмежування об’єктів різних форм власності та формування електронної бази даних із відображенням її на карті міста. Це буде іще один шар геоінформаційної системи Вінниці. Така форма реєстру також дозволить ефективно актуалізувати інформацію, адже до неї буде доступ в усіх балансоутримувачів, які вноситимуть зміни по тих чи інших об’єктах.

Новою програмою також передбачається запровадження можливостей використання комунального майна на умовах державно-приватного партнерства. Це новий і сучасний механізм залучення інвестиційних коштів в розвиток галузей муніципального сектора: житлово-комунальне господарство, транспорт, медицина тощо.

«Результатом реалізації програми має стати: збільшення кількості об'єктів комунальної власності та щорічних надходжень до бюджету міста; наявність повної інформації по майну міста в тому числі в системі ГІС; забезпечення прозорості  при здійсненні управлінських повноважень; збільшення суб'єктів господарювання по використанню об'єктів комунальної власності на принципах державно-приватного партнерства з досягненням балансу інтересів», – каже директор департаменту комунальних ресурсів міської ради Ігор Шутак.

В свою чергу в.о. міського голови Сергій Моргунов наголосив, що одним з основних чинників запровадження програми є підвищення прозорості процесів, пов’язаних з комунальною власністю.

Враховуючи те, що ця програма передбачає досить великий обсяг робіт, департамент комунального майна відпрацює механізм її реалізації на пілотному проекті. Інтегроване управління муніципальним нерухомим майном буде запроваджуватись спочатку в мікрорайоні, обмеженому вулицями Барське шосе, Хмельницьке шосе, проспект Юності та  Вишенським озером.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии