Дві Анастасії стали у Вінниці головними «бізнесменами за три хвилини»

19 бізнесменів-початківців змагались 18 грудня у фіналі вінницького туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів «Бізнесмен за 3 хвилини». Переможницями двох номінацій : «соціальний проект» та « виробництво, сфера послуг і торгівля» стали Анастасія Потьомкіна та Анастасія Бондар.

За умовами конкурсу потрібно за три хвилини презентувати  свій бізнес-план експертній комісії. До її складу увійшли успішні та досвідчені бізнесмени, які оцінювали проекти. У ході презентацій учасникам давали поради та критикували, але додавали, що критика у бізнесі не менш важлива, адже дозволяє прорахувати усі ризики.

Оцінювали кожного бізнесмена-початківця за такими критеріями, як унікальність ідеї, презентація бізнес-плану, актуальність та цілісність.

Комісії пропонували на розгляд різноманітні проекти: від театральних постановок та створення центру краєзнавчих досліджень до пташиних ферм та альтернативної енергетики. В результаті журі обрало переможцями у номінації «соціальний проект» унікальну програму реабілітації хворих на хімічну залежність. У її фундамент закладено всесвітньо відому «Програму 12 кроків Анонімних Алкоголіків».

- Проект цей народився дуже давно, але не вистачало сміливості, щоб його представити. Зараз я практикуючий лікар, і подумала, що пора починати. Потрапила випадково на цей проект і перемогла. Тут я багато чого дізналась. Тепер знатиму куди  йти та як діяти далі, - ділиться враженнями медичний психолог Анастасія Потьомкіна.

Дівчина переконана, що перемогла, бо її проект – це світла і дуже потрібна людям ідея, бо всі знають, що таке алкоголізм.

У номінації  « виробництво, сфера послуг і торгівля» суддям сподобався проект з установки платних пральних машин у гуртожитку коледжу. Анастасія Бондар на власному досвіді переконалась, як не вистачає у вінницьких гуртожитках пральних машин. І запропонувала експертній комісії проект зі встановлення в гуртожитку коледжу НУХТ ландроматів -  спеціальних пральних машин, в які можна опускати купюри.

В конкурсі дівчина бере участь вже вдруге. Минулого року її проект «будиночки на деревах» також посів перше місце. Але перший проект виявився «позахмарним» і не дуже добре прорахованим, і тому потребує великих грошових затрат. Втім Анастасія сподівається, що можливо хтось реалізує його згодом. Цього року невтомна дівчина представила одразу два проекти: соціальний театр та пральні машини. Останній знову зайняв перше місце.

- В мене прекрасний класний керівник групи Зоя Рожко – яка вже другий рік зі мною працює над такими проектами і є моїм наставником, ми з нею творимо ось такі чудові проекти, - говорить переможниця Анастасія Бондар.

В кожній із двох категорій обрали по три переможці, але всі учасники проекту залишаються у виграші у будь-якому випадку, адже мають шанс знайти інвестора для свого проекту. Призи та подарунки спонсори вручали не залежно від зайнятого місця. Це й сертифікати на вивчення іноземних мов, безкоштовну фото сесію, цінні призи, рекламніі послуги та багато іншого.

Організатори конкурсу: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, «Вінницький обласний молодіжний центр праці», спілка підприємців «Стіна» та Медіа-Корпорація RIA.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии