• Головна
  • Вінницька обласна рада закликала «не використовувати нечесне слово як зброю» (ЗАЯВА)
13:00, 25 грудня 2014 р.

Вінницька обласна рада закликала «не використовувати нечесне слово як зброю» (ЗАЯВА)

Президія Вінницької обласної ради 24 грудня на своєму засіданні ухвалила звернення до громадськості області та засобів масової інформації. Керівний орган ради просить вінничан дотримуватися толерантності у публічних висловлюваннях щодо суспільно-політичної ситуації в області.

Звернення президії Вінницької обласної Ради

Ми, члени президії Вінницької обласної Ради 6 скликання, одностайно звертаємось до громадськості області, засобів масової інформації з проханням щодо необхідності дотримання толерантності публічних висловлювань у засобах масової інформації з приводу суспільно-політичної ситуації в області та державі.

Створивши об’єднавчу Раду з представників всіх депутатських груп та фракцій обласної Ради, обласної державної адміністрації, громадських організацій та політичних партій, ми спільно задекларували готовність працювати разом задля перспективи розвитку регіону.

Проте, в деяких засобах масової інформації, соціальних мережах висвітлюється неправдива та викривлена інформація відносно діяльності керівництва обласної державної адміністрації, обласної Ради, депутатів, яка провокує на дестабілізацію в суспільстві та не сприяє об’єднавчим процесам навколо національної ідеї побудови правової європейської держави.

Закликаємо всіх вас спільно працювати, не використовувати нечесне слово як зброю, показати гідний приклад іншим регіонам щодо конструктивної роботи на благо усіх нас.

Прийнято на засіданні

президії обласної Ради

24 грудня 2014 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...