У 2014-му Вінниччина реалізувала 20 інвестиційних проекти

Протягом 2014 року у Вінницькі області введено в дію більше 20 інвестиційних проектів у промисловості та суміжних галузях економіки.

Це дозволило створити майже 600 нових робочих місць, повідомив директор департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик. З-поміж іншого він відзначив:

– будівництво у м.Вінниці молочного комбінату кондитерської фабрики міжнародній корпорації «Roshen»;

– завершення І черги реконструкції Спільного українсько-іспанського підприємства у формі ТОВ "СПЕРКО УКРАЇНА". 

– ведення в дію І пускового комплексу лінії №2 ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство" в с.Глухівці Козятинського району".

– відкриття каолінового заводу ТОВ «СОКА Україна» у м.Козятин. 

Загалом, за словами О.Якубика, наразі в області приватними інвесторами реалізується 57 довгострокових інвестиційних проекти загальною вартістю близько 24 млрд. грн. Після їх завершення буде створено 4500 нових робочих місць.

Найбільшими з них є введення в дію нових виробничих ліній переробного комплексу Філії «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПРАТ «Зернопродукт» (ТМ «Наша Ряба») в м.Ладижин, проектною потужністю 440 тис. тонн м'яса птиці на рік; розширення виробничих потужностей на ТОВ «Люстдорф», також введення в дію ІІ пускового комплексу лінії №2 ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство" в с.Глухівці Козятинського району; завершення ІІ-IV черг реконструкції Спільного українсько-іспанського підприємства у формі ТОВ "СПЕРКО Україна» та реконструкція на ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат».

Олександр Якубик наголосив, що обласною державною адміністрацією постійно проводиться робота щодо покращення інвестиційного клімату, залучення інвестицій та створення позитивного іміджу регіону. Так, працює інвестиційний портал області – www.vininvest.gov.ua, на якому розміщена інформація про інвестиційний потенціал області, проекти, що пропонуються інвесторам для реалізації, стартові майданчики для реалізації проектів, зокрема вільні земельні ділянки та непрацюючі виробничі потужності.

Нагадаємо, що у 2014 році Вінницька область залучила 50 мільйонів гривеньпозабюджетних коштів шляхом участі у міжнародних грантових програмах.

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии