Українські астрологи прогнозують на 2015-й поступове згасання війни, а російський – проблеми Криму

 2015 році – році Кози керувати всіма діями буде планета Юпітер, яка вважається на думку багатьох астрологів - добрим покровителем. У цілому характеристика даної планети говорить про те, що повинні відбутися позитивні зміни для багатьох людей.

Отже які

Астролог давньоарійської традиції Влад Росс.

За словами астролога, рік Кози дуже багато значить для України, яка фактично вдруге стає «самостійною». Україна буде єдина. Крім того, враховуючи, що Коза – це мирна тварина, то війна припиниться назавжди. Якихось сильних катаклізмів я не бачу, але Східно-Українська АЕС – це найнебезпечніше місце в наступному році. Не дай Бог, бойовики її захоплять або станеться який-небудь викид. Будемо сподіватися, що Чорнобиль в дрібних масштабах не повториться. В Україні все буде дуже складно, багато людей через це буде залишати країну, через що буде відстрочений безвізовий режим. Але буде хороший, успішний урожай. Головне, щоб його встигли зібрати до серпня. Що до колишнього президента, то Янукович вже не повернеться. Але він уникне трибуналу. Він з усіма домовився і всім заплатив. Так що він уникне покарання. Путін йде назад. Він, хоч і впертий чоловік, але розуміє, що висить над прірвою. У 2017 році Путін буде відсторонений від посади.

Астролог Тетяна Свобода.

Астролог пророкує що перше півріччя буде дуже напруженим. Але в цілому влітку зникатимуть проблеми і ситуація покращиться, тому що планета, яка управляє наступним роком - це Юпітер, це дуже вдала планета - королів, удачі, щастя, розширення, везіння. Наступний рік обіцяє, особливо людям вогняних зодіакальних знаків або тим людям, чиї особисті планети у вогняних знаках, дуже хороші перспективи в розвитку і розширенні бізнесу, співпраці з закордонними партнерами. Матеріальне становище багатьох українців також буде поліпшуватися. Хтось змінить роботу, у когось буде кар'єрне зростання, розширення бізнесу, процвітатиме сімейний бізнес, особливо у Терезів. Енергії для цього сприятливі.

Астролог Людмила Халанська.

Людмила Халанська обіцяє що осінь 2015 буде сприятливою для українців. Але поліпшення прорив для України настане у 2017-2018 роках. Це буде ідеальний час для реформ, ось тоді вони запрацюють і дадуть ефект, результат, тому що зараз ще буде багато труднощів і перешкод. Буде багато змін і в психології, у ставленні людей один до одного, до суспільства.

Голова Спілки астрологів України Олена Калантарова.

Олена прогнозує, що наступний рік сприятиме мирним переговорам, але березень і квітень будуть критичними для країни. При цьому вона вважає, що запланована децентралізація влади в 2015 році є козирем українців. Крім того, говорячи про кризу, астролог вважає, що березень і квітень наступного року будуть критичними для країни. "Можна сказати, що в березні буде неймовірна криза роботи Кабінету міністрів, яка потім перейде плавно в кризу, скажімо так, роботи апарату президента...", - зазначила вона.

Окремо Калантарова прогнозує, що Європа відійде в тінь від участі в долі України, і вперед вийдуть США. Таким чином, вона вважає, що у зовнішній політиці потрібно робити ставку на США.

Астролог каже, що до літа 2015 не варто чекати зниження напруги ситуації на сході України, але з літа-осені мирні переговори повинні активізуватися.

Російський астролог Павло Глоба.

Пророцтва Павла Глоби про Україну на відміну від його українських колег є невтішними.

Глоба передбачив розпад України на 2014 рік. Тоді він говорив про поділ країни на три частини, і при цьому, що дві з них можуть увійти до складу Росії. Територія формально буде цілісною, але Східноукраїнська федерація відмовиться підкорятися Києву, фактично ставши частиною РФ.

Для Криму пророцтва Павла Глоби на 2015 рік - нерайдужні, так як астролог проводить паралель, порівнюючи Крим  в 2015 р. з однією з відомих гарячих точок Росії. Крім цього він побоюється, що поєднання зірок в 2014-2015 році дуже войовниче (Уран в Овні), що може загрожувати війною і різними конфліктами як в Україні так і у світі в цілому, також можливий абсолютно неконтрольований вибух тероризму. З точки зору астрології та історичних паралелей, як зазначив Глоба, 2015 рік є дуже войовничим.

vinnitsa.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии