Орендарі «Sky park», сплачуючи «Магіцентру» за оренду, викидають гроші на вітер

Арбітражний керуючий Вінницького ТРЦ «Sky park» має намір заключити нові договори з суборендарями, аби врятувати торговельний центр.

Апеляційний господарський суд Києва поставив чергову крапку в конфлікті, який стався навколо ТРЦ «Sky park». В листопаді суд визнав договір оренди ТРЦ «Sky park» з орендарем ТОВ "Магіцентр" збитковим і розірвав його. Тому законне право розпоряджатися торговельним центром має арбітражний керуючий «Овертайм» Віталій Василик.

Втім, незважаючи на судове рішення та розірвання договору, ТОВ «Магіцентр» продовжує незаконно стягувати орендну плату з суборендарів, включаючи, і оплату комунальних та охоронних послуг. За словами Віталія Василика, гроші, які сплачуються ТОВ «Магіцентр» ідуть виключно в кишені колишніх власників, а договори з ними не мають ніякої законної чинності.

Сьогодні ТРЦ «Sky park» заборгував кредиторам більше 500 млн. гривень, у тому числі 3,5 млн. гривень міському бюджету Вінниці. Комітет кредиторів, до якого входять найбільші кредитори ТРЦ, вимагає до 15 січня підписати договори з оренди, а кошти, які будуть надходити, спрямувати на погашення боргів. Наразі ТОВ «Овертайм» підготував проект угоди та розіслав на погодження усім суборендарями ТРЦ «Sky park». Підприємці, в свою чергу, готові укласти договори з «Овертайм», але бажають продовжити термін оренди більше, ніж на 1 рік.

Орендарі «Sky park», сплачуючи «Магіцентру» за оренду, викидають гроші на вітер (фото) - фото 1
Орендарі «Sky park», сплачуючи «Магіцентру» за оренду, викидають гроші на вітер (фото) - фото 1

За словами Віталія Василика, ТРЦ «Sky park» - це досить рентабельний бізнес, які може сам забезпечити виконання всіх кредиторських зобов'язань і підтримувати повноцінну роботу ТРЦ: платити за світло, охорону та своєчасно виконувати ремонтні роботи.

ТРЦ «Sky park» - найбільший сучасний торгово-розважальний центр у Вінниці. Щоденно комплекс відвідують близько 10 000 гостей. Понад 120 компаній орендують торгові площі в ТРЦ. З лютого 2014 року ТРЦ «Sky park»  знаходиться в стадії банкрутства.

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии