• Головна
  • Як вінничанам правильно загадати бажання у новорічну ніч
15:00, 31 грудня 2014 р.

Як вінничанам правильно загадати бажання у новорічну ніч

Існує багато різних способів загадування бажань - хтось пише свою мрію на папері, спалює і випиває разом з шампанським попіл, хтось просто подумки повторює бажання під бій курантів. Ви можете вибрати будь-який вподобаний спосіб, а якщо знати і виконувати певні правила, то ймовірність того, що ваші бажання збудуться, буде набагато вищою.

Отже, 10 порад про те, як правильно загадувати бажання, від медіума, фіналіста 9-й і 10-й «Битви екстрасенсів» Максима Гордєєва.

1. Зосередьтеся

Дуже поширена помилка: ви пишете на листочку бажання, а при цьому подумки рахуєте удари курантів і думаєте тільки про те, як би встигнути дописати пропозицію. Після такого ритуалу вам навряд чи варто розраховувати на те, що ваша мрія збудеться в найкоротші терміни.

Бажання потрібно відчути, максимально зосередитися на ньому - тільки так воно знаходить силу.

2. Не згадуйте інших людей при формулюванні бажання

Пам'ятайте, що бажання кожної людини має виходити від нього самого. Ви не вправі приймати рішення за когось, так що краще обходьте імена інших людей, загадуючи новорічне бажання.

3. Вогонь - ваш помічник

Недарма так часто в ритуалах по виконанню бажань використовується вогонь. Полум'я завжди спрямоване вгору, і вважається, що вогонь піднімає і відправляє ваші слова наверх, тому молитви прийнято читати перед свічкою. Це стосується і бажання - незалежно від того, який ритуал ви вибрали, постарайтеся, щоб біля вас була свічка. Ви також можете звернутися до конкретного архангела - наприклад, напишіть бажання на папері і, спалюючи її, просіть архангела Михайла сприяти тому, щоб бажання збулося.

4. Дякуйте

За бажання потрібно дякувати, як ніби воно вже здійснилося. Тому не забудьте не тільки про прохання, а й про те, щоб подумки подякувати за точне і швидке виконання вашої мрії.

5. Формулюйте бажання в теперішньому часі

Формулюючи бажання в теперішньому, ви тим самим наближає його по часовим термінам. Тому ніякої невпевненості і слів «якби» - просіть не в майбутньому, а вже зараз.

6. Візуалізуйте

Коли загадуєте бажання, ви повинні чітко уявляти, що ви маєте на увазі, що відчуєте, коли бажання збудеться. Дайте волю своїй уяві і радійте, загадуючи своє бажання так, як ніби воно вже зараз існує не в мріях, а в реальності.

7. Вибирайте бажання, в яке ви можете повірити

Не перестарайтеся з масштабами бажання - мріючи про посади начальника відділу, не загадують стати президентом країни. Вашим ангелам навряд чи вдасться виконати бажання, в яке ви самі не в змозі повірити, тому оцінюйте свої сили тверезо і вірте в краще.

8. Не загадувати те, чого не хочете

Уникайте заперечень і не називайте події або речі, яких не хочете - інакше ви можете притягнути те, від чого насправді хотіли позбутися. Ваше бажання повинно бути максимально позитивним і викликати най кращі емоції.

9. Конкретизуйте

Бажання має бути чітким, а не абстрактним. Ніяких розмитих фраз, тільки конкретно сформульована мета на майбутній рік - таким має бути ваше бажання.

10. Відпустіть своє бажання

Бажання необхідно відпустити, причому як в прямому, так і в переносному сенсі. Написане на папері бажання не повинно залишатися у вас вдома. Не важливо, спалите ви його чи відпустіть в небо, прив'язавши до повітряній кульці, головне - щоб ви відпустили його і дали можливість вищим силам подбати про нього. І, звичайно ж, на бажанні не варто зациклюватися - загадали і відпускайте. Просто повірте в краще і дайте обставинам скластися на вашу користь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...