
17:22, 8 січня 2015 р.
Вінницька військова баггі знайшла власника і поїде у зону АТО (ФОТО)
Саморобна мілітарі-баггі «Пегас» скоро відправиться у зону АТО. На Різдво ключі від автівки отримав солдат Олексій із позивним «бєс».
Машина для розвідки «Пегас» у Святвечір знайшла свого власника. Ним став жмеринчанин Олексій із позивним «бєс». На околиці села Агрономічне автівка пройшла останні польові випробування і готова їхати на війну. Де в АТО служитиме розвідувальний «Пегас» - військова таємниця.
Нагадуємо, що унікальну машину для розвідки «Пегас» у власному гаражістворив Вінницький автогонщик та винахідних Юрій Берко. Робота над мілітарі-баггі в гаражі "Берко" тривала 5 місяців. На "Пегас" встановлено 2.3 літровий дизель від "мерседеса", посилену ходову, приховане освітлення, кріплення для ручного кулемета, гранатомета і ПТУРСу... Він також може вивезти з поля бою двох поранених у бокових кишенях. Гроші та запчастини на виготовлення автівки збирали всі, хто міг, починаючи підприємцями і закінчуючи звичайними вінничанами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
25 червня
18:58
24 червня
17:00
24 червня
16:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
13:06, 25 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
16:14, Вчора
live comments feed...
Коментарі