
17:15, 3 березня 2015 р.
Кіхтенко назвав міста, де будуть військово-цивільні адміністрації
У Донецькій області створять три військово-цивільні адміністрації.
Про це у вівторок у Краматорську під час наради з керівниками міст і районів регіону повідомив губернатор Олександр Кіхтенко.
"Ми подали пропозиції по створенню на території Донецької області трьох військово-цивільних адміністрацій - обласної і Волноваської й Мар'їнської районних", - повідомив Кіхтенко.
Крім цього, губернатор розповів, що наразі розглядає питання про створення військово-цивільних адміністрацій в Авдіївці, Вугледарі й окремо в місті Красногорівка Мар'їнского району.
Військово-цивільні адміністрації - це тимчасові державні органі, які зокрема, покликано забезпечити виконання законів України й не допустити гуманітарної катастрофи на певній території. Адміністрації утворюються главою держави.
Як відомо, раніше президент Петро Порошенко підписав закон "Про військово-цивільні адміністрації", ухвалений Верховною Радою 3 лютого.
Згідно з документом військово-цивільних адміністрації є тимчасовими державними органами, що діють у складі Антитерористичного центру при СБУ й створюються для забезпечення дії Конституції та законів України, гарантування безпеки та нормалізації життєдіяльності, правопорядку, участі в протидії диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи в районі проведення антитерористичної операції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
23 лютого
16:00
21 лютого
18:53
19 лютого
15:10
19 лютого
ТОП новини
Оголошення
16:53, 17 лютого
276
14:27, 14 лютого
14:07, 16 лютого
20:03, 17 лютого
13:31, 14 лютого
Коментарі