• Головна
  • ДАІ-шники проводять фотоконкурс «Безпечна дорога додому»
11:47, 1 квітня 2015 р.

ДАІ-шники проводять фотоконкурс «Безпечна дорога додому»

З 1 квітня Державтоінспекція спільно з дитячим парком активного дозвілля «Дитяча планета» проводить фотоконкурс під назвою «Безпечна дорога додому».

Про це повідомляє Державтоінспекція УМВС України у Вінницькій області.

Мета фотоконкурсу: попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та пропаганда безпеки дорожнього руху серед дітей.

Конкурс триває з 01.04.15 по 01.05.15 та буде проходити в 4 етапи. У конкурсі можуть взяти участь діти до 18 років, на фотокартці повинен міститись учасник конкурсу, (можливо з батьками, іншими дітьми, елементи проїзної частини дороги, дорожнє обладнання, транспортні засоби, засоби регулювання дорожнього руху та інше..). Сюжет фотокартки повинен містити пропаганду правил дорожнього руху та безпеку дорожнього руху.

I- етап: протягом тижня починаючи з 01 квітня до 07 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected]. із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 08.04.15 по 15.04.15  на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

II- етап: протягом тижня починаючи з 08 квітня до 14 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 15.04.15 по 21.04.15  на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

III-етап: протягом тижня починаючи з 15 квітня до 21 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група. З 22.04.15 по 28.04.15 на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

IV- етап: протягом тижня починаючи з 22 квітня до 28 квітня включно, учасники фотоконкурсу надсилають фотографії на електронну адресу [email protected] із зазначенням назви фото-сюжета, П.І.П учасника, вік, навчальний заклад, клас, або група.. З 29.04.15 по 05.05.15  на офіційному сайті Державтоінспекції Вінниччини відбудеться голосування користувачами Інтернету.

Фінал: за результатами Інтернет голосування буде визначено переможця на кожному з етапів та буде проводитись Інтернет голосування серед переможців на кожному з етапів. Переможець конкурсу буде визначений 1 червня на «День захисту дітей». Переможці фотоконкурсу отримають подарунки від організаторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...