• Головна
  • Простий рецепт наповнення Пенсійного фонду України
08:29, 8 квітня 2015 р.

Простий рецепт наповнення Пенсійного фонду України

Ви будете сміятися, але сьогодні я дізнався, що Пенсійний фонд України не має централізованої інформаційної системи.

Це призводить до масових зловживань та розкрадань державних коштів. Перевірки у ряді регіонів виявили порушень на мільйони гривень.

Існує потреба в тотальній інвентаризації ПФУ і якнайшвидшій розробці та впровадженні нової інформаційної системи.

Що це дасть, покажемо на прикладі Греції. Донедавна у Греції не було єдиної бази пенсіонерів. Після того, як вона запрацювала, виявилося, що загальна кількість отримувачів пенсій становить 2,71млн. осіб. А загальна кількість виплат на пенсіонерів у цьому ж році склала, згідно реєстру, майже вдвічі більшу суму – близько 4,5 мільйонів. І, як не дивно, так було всі попередні роки!

У ході подальших перевірок державні служби Греції виявили, що одну пенсію отримувало трохи більше 1,4 млн. пенсіонерів, по дві – близько 930 тисяч, більше 303 тисяч пенсіонерів кожного місяця – по три пенсії… А 258 людей «умудрилося» отримувати одразу по сім!!! пенсій щомісяця. Цікаво, а скільки у нас «умільців» зуміли отримати по сім пенсій одночасно???

P.S. N1. У Грузії інвентаризація виявила 30 %!!! мертвих душ.

P.S. N2. Якщо бюджет на цей рік становить 234,4 млрд. грн із дефіцитом, який покриватиметься безпосередньо з держбюджету, в 19 млрд. грн, то зловживань у нас виявиться (у відсотках) не менше ніж в Грузії. А це «тягне», щонайменше до 80 млрд. грн. Саме стільки сьогодні не вистачає ПФУ для збалансування видаткової і дохідної частини (за словами міністра Розенка).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...