• Головна
  • Валерій Коровій ознайомився з роботою ПАТ «Барський машинобудівний завод»
11:41, 9 квітня 2015 р.

Валерій Коровій ознайомився з роботою ПАТ «Барський машинобудівний завод»

Перебуваючи з робочою поїздкою у Барському районі, 8 квітня голова облдержадміністрації Валерій Коровій разом з в.о. Вінницького міського голови Сергієм Моргуновим відвідали одне з провідних підприємств району – ПАТ «Барський машинобудівний завод».

Підприємство орієнтоване сьогодні на виготовлення опалювальних котлів. Так, лише за січень-лютий поточного року заводом вироблено майже 4 125 газових, 125 твердопаливних та 176 електричних котлів. За словами голови правління товариства Іллі Лука, на ринку підприємство конкурує і вартістю продукції (у порівнянні з імпортними, барські котли втричі дешевші), і забезпеченням 3-річної гарантії обладнання, і налагодженою системою його сервісного обслуговування.

Крім того, завод виготовляє понад 50 найменувань обладнання для різних галузей промисловості, а також розробляє нове устаткування та модернізує існуюче. Свою продукцію підприємство експортує до Узбекистану, Литви, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Іспанії та Ірану. В основному це обладнання та запчастини для кондитерської промисловості. 

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій та в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов ознайомились з роботою заводу, оглянувши виробничі потужності та продукцію підприємства. 

«Ми позитивно вражені організацією роботи на Барському машинобудівному заводі, - прокоментував відвідини підприємства керівник Вінниччини Валерій Коровій. - Успіх тут криється в декількох складових: абсолютно ефективний менеджмент, збереження висококваліфікованих робочих кадрів і зовнішні умови, які сьогодні створені, насамперед - диверсифікація виробництва на твердопаливні котли. Ця спеціалізація дає нині відповідний ефект». 

Очільник регіону також зауважив, що після нещодавнього візиту голови правління заводу до Польщі, підприємство готує спільні напрацювання з польськими партнерами, що, безперечно, матиме позитивний вплив на його розвиток та конкурентноздатність.

Своїми враженнями від виробництва поділився і в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов. «Найголовніше, що в нас є місцевий вітчизняний товаровиробник, який може запропонувати по програмам енергоефективності відповідне обладнання. Не менш важливо, що за останній рік проблем щодо експлуатації виготовлених на заводі котлів фактично немає, налагоджена дієва сервісна служба по регіону. Тому, я думаю, що дійсно є перспективи для того, аби використовувати це обладнання на наших об’єктах у рамках програм енергозбереження», - відзначив Сергій Моргунов.

Дієвість такої співпраці підтвердив голова Барської райдержадміністрації Володимир Саволюк. За його словами, торік спільно з машинобудівним підприємством у районі, з метою заміщення природного газу, переобладнано 4 опалювальні пункти. Крім того, для окремих соціальних об’єктів придбано котли, які вже сьогодні монтуються. «В цьому ж році за рахунок співпраці з Барським машинобудівним заводом ми плануємо перевести на альтернативні види палива всі заклади соціальної сфери, які знаходяться в сільській місцевості. Далі будемо працювати по місту Бар, але вже з пелетними котлами, які підприємство планує запустити у виробництво», - повідомив голова РДА.

У контексті питань енергозбереження очільник регіону Валерій Коровій відзначив, що завдяки реалізованому на Вінниччині комплексу заходів з переходу на альтернативні види палива, економія коштів для бюджетної сфери склала майже 50 млн. гривень. Така практика, зауважив голова облдержадміністрації, продовжуватиметься й надалі. Так, рішенням сесії обласної ради, яка відбулася нещодавно, у рамках програми енергоефективності передбачені асигнування на придбання твердопаливних котлів для бюджетних установ, що фінансуються з обласного бюджету. Очікує регіон і на цільову субвенцію з державного бюджету на реалізацію заходів з енергозбереження.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...