• Головна
  • Змінено порядок отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем
13:43, 9 квітня 2015 р.

Змінено порядок отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує, що наказом ДФСУ від 14 лютого 2015р. № 85 до Порядку отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями внесені зміни, а саме: довідка про наявність у місцях торгівлі реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), не потрібна.

Для отримання ліцензії суб’єкти господарювання мають надати:

-​ заяву;

-​ платіжне доручення з відміткою штампа банку;

-​ документ, що посвідчує особу ( для фізичних осіб);

-​ довіреність, що уповноважує представника заявника на отримання ліцензії.

Згідно із ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міста Києва на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

На території Вінницької області та міста Вінниці діє 7410 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З початку року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 208 ліцензій, 161 ліцензію анульовано.

Нагадуємо, що прийом та видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами здійснюється в Центрі обслуговування платників податків Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (вікно №13) за адресою: м. Вінниця, вул. 30-років Перемоги, 21, а також в Центрах обслуговування платників податків ДПІ, що діють на районних рівнях.

Відділ комунікацій ДФС у Вінницькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...