• Головна
  • Сенсаціями про підвищення зарплати народним депутатам деякі олігархи хочуть відволікти увагу"
12:28, 15 квітня 2015 р.

Сенсаціями про підвищення зарплати народним депутатам деякі олігархи хочуть відволікти увагу"

Про підвищення заробітної платні народним депутатам я дізнався із засобів масової інформації і був впевнений, що це не правда. Потім почув реакцію спікера ВР В.Гройсмана, що це маячня і він не підпише такого розпорядження.

Депутат ВР, а це держслужбовець першої категорії, отримує заробітну плату в сумі 6 тис. 250 грн.. Звісно, це не велика зарплата для такого рангу державного діяча, але я вважаю, що під час бойових дій, які йдуть на сході, під час падіння економічної ситуації в країні, коли держава бере мільярдні позички, а уряд підвищує проплати на квартиру, на енергоносії, збільшувати зарплату народним депутатам, членам Кабміну, високопосадовцям не правильно і не можливо.

Думаю такі заяви - це спроба деяких олігархів та тих діячів, яких звенувачує у розкраданні бюджетних грошей колишній керівник держфінінспекціі Гордіенко відволікти увагу українців якимись сенсаціями. І саме тому в ВР вже два тиждні ми ніяк не можемо створити слідчу комісію і врешті решт з'ясувати деталі цих гучних звинувачень!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...