• Головна
  • Сусідні області хочуть брати приклад з Вінниччини
18:18, 20 квітня 2015 р.

Сусідні області хочуть брати приклад з Вінниччини

Вінницька область одна з перших в Україні, де проведені земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб. У січні 2015 року через аукціон продано право оренди 4 ділянок водного фонду.

Про це під час щотижневої наради повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Володимир Крисько, - інформує прес-служба Вінницької ОДА.

За словами Володимира Криська, досвід Вінниччини став прикладом для інших областей України. Так, до Вінницької області звернулись колеги з Кіровоградської, Луцької, Хмельницької, Львівської, Чернівецької, Чернігівської, Тернопільської областей для надання їм консультацій щодо формування пакету документів та налагодження процедури надання в оренду водних об'єктів.

Для проведення торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду з водним об'єктом підготовлено 15 пакетів документів, які передано виконавцю торгів. З них 4 земельні ділянки (Погребищенський район) продані на земельних торгах у січні 2015 року. Після поправок до законодавчих актів України у 2013 році, такий аукціон проводився вперше.

Окрім того, для 5 земельних ділянок водного фонду з водних об'єктом оголошений конкурс на проведення виконавця торгів. На 9 земельних ділянок для рибогосподарських потреб та 1 земельної ділянки для рекреаційних потреб оголошений конкурс на виконавця робіт. Інформація щодо проведення конкурсів розміщена на веб-сайті Держземагенства України.

Наразі готується проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо затвердження проектів землеустрою для 4 земельних ділянок водного фонду та проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо включення 15 земельних ділянок до переліку земельних ділянок водного фонду, які виставляються на земельні торги на право оренди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...