
18:18, 21 квітня 2015 р.
8-9 травня є імовірність прямого військового вторгнення Росії — Яценюк
Росія може здійснити вторгнення на територію України 8 чи 9 травня. Щоправда, за прогнозами Прем’єра Арсенія Яценюка, імовірність розвитку подій саме так — невисока.
Я так уявляю: швидше за все, 8 і 9 травня безпосередньо шанси прямого військового вторгнення є, але вони не дуже високі,— сказав Яценюк у Києві на засіданні Держкомісії з надзвичайних ситуацій у зв'язку з підготовкою до травневих свят
Прем’єр вважає, що зараз Путін вичікує на остаточні рішення щодо санкцій.
"Росія буде вичікувати, у тому числі очікувати на остаточне рішення щодо санкцій, яке має бути у червні. Але ця загроза на сьогодні залишається надто високою", — сказав глава уряду.
Нагадаємо, як сказав раніше екс-радник президента Росії Володимира Путіна, старший науковий співробітник вашингтонського Інституту Катона Андрій Ілларіонов, російський похід на Київ був запланований ще два роки тому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:06
24 травня
12:00
24 травня
09:45
24 травня
11:00
23 травня
15:25
22 травня
ТОП новини
Оголошення
09:03, 17 травня
12:19, Вчора
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
live comments feed...
Коментарі