• Головна
  • Пріоритетні напрямки розвитку Вінниччини на 2015 рік
11:15, 23 квітня 2015 р.

Пріоритетні напрямки розвитку Вінниччини на 2015 рік

Відкриваючи засідання колегії облдержадміністрації щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за I квартал 2015 року, очільник області зазначив: «Ми сьогодні сконцентровані на чотирьох базових пріоритетах, які торкаються діяльності усіх гілок виконавчої та представницької влади регіону.»

Серед першочергових завдань Валерій Коровій назвав комплекс заходів в рамках забезпечення безпеки держави: будівництво фортифікаційних споруд на Сході, виконання мобілізаційних завдань 4-ї та 5-ї хвилі мобілізації, заходи, пов’язані із цивільним захистом населення під час відзначення в області травневих свят та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

«Ми маємо спокійно, планомірно і системно виконувати комплекс завдань, покладених на органи виконавчої влади, успішно долаючи виклики такого непростого періоду для нашої держави»,- підкреслив Валерій Коровій.

Наступним пріоритетом він назвав децентралізацію та реформу місцевого самоврядування: «Фактично із 1 січня вже розпочався процес бюджетної децентралізації. За підсумками I кварталу 2015 року, бюджети сільських та селищних рад по відношенню до відповідного періоду минулого року зросли майже на 50 %. Тож ситуація кардинально помінялась: нині ми є свідками зворотнього процесу: щоб профінансувати деякі видатки освітньої галузі чи охорони здоров’я, районні державні адміністрації тепер звертаються щодо співфінансування спільних програм до рад базового рівня, а не в облдержадміністрацію».

Пріоритетним напрямком голова ОДА назвав також впровадження в області реформи субсидій і всього, що стосується підвищення тарифів на енергоносії: «Перед нами стоїть надзвичайно відповідальне завдання – максимально забезпечити роз’яснювальну роботу серед населення, оскільки з 1 травня закон про зміни в наданні державних субсидій вступає в дію і ми очікуємо значне навантаження на працівників соціального захисту в обробці заяв та декларацій громадян».

Валерій Коровій доручив керівникам районів не тільки забезпечити доставку до споживачів необхідних бланків, але й організувати у 10-денний термін повідомлення кожному субсидіанту про розмір нарахованої йому державної допомоги.

За його словами, на даний час в області 750 тис. абонентів уже отримали заяви та декларації на отримання субсидії.

Проте, основним і найважливішим завданням Валерій Коровій назвав розвиток регіону, кожного конкретного напрямку «Ми повинні чітко усвідомлювати,що наша перемога, окрім військової складової, криється в тому, щоб забезпечити рівень життя на порядок вищий ніж у нашого «північного сусіда». Ми повинні бути причетними до процесів, які дають можливість створювати нові робочі місця».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...