• Головна
  • У коледжі, який влаштовує на роботу 70% випускників пройшов день відкритих дверей
13:37, 26 квітня 2015 р.

У коледжі, який влаштовує на роботу 70% випускників пройшов день відкритих дверей

У Вінницькому технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету пройшов день відкритих дверей. В програмі свята: екскурсія, консультація приймальної комісії та виставка творчих робіт студентів.

Для випускників 9-11 класів та батьків Вінницький технологічно-промисловий коледж, більш відомий, як м’ясомолочний технікум, провів день вчора ,25 квітня, відкритих дверей.  Керівництво коледжу знайомило гостей свята з навчальним закладом. Відвідувачі мали змогу відвідати лабораторії практичного навчання та музей творчості коледжу.


- На сьогоднішній день, я вважаю, що серед вінницьких навчальних закладів, щодо працевлаштування, ми напевно на першому місці, - розповідає завідуюча практикою кодежду Ольга Шуляк. – Майже 70% випускників-технологів ми працевлаштовуємо.
За словами  Ольги Шуляк, випускники вузу працюють на підприємствах «Люстдорф» (Іллінці), «Екомолпродукт» (село Некрасово), Три ведмеді (Бердичів), Іванівські ковбаси (село Іванівка), Літинський м'ясо-комбінат, Ладижинська птахофабрика та інші.
Перед входом до коледжу розмістилась виставка-продаж харчових продуктів.
- Сьогодні ми презентуємо наш солодкий калькулятор, - розповідає студентка бухгалтерського відділення Ірина Гуцол. – Праця бухгалтера не дуже легка, але вона завжди потребує солодощів. Тому у нас сьогодні така пропозиція.

Довідка:
Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету бере свій початок з 1920 року, як Махаринецько-Сестринський технікум. Протягом свого існування він неодноразово змінював назву, профілі підготовки та місце знаходження.
З 1970 року технікум переведено у нове приміщення у Вінницю. У 1970 – 2003 роках працював як Вінницький технікум м’ясомолочної та молочної промисловості.  У травні 2003 року технікум увійшов у структуру Вінницького державного аграрного університету. У 2004 році заклад перейменовано у Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету. У коледжі проводиться підготовка студентів з шести спеціальностей: правознавство, бухгалтерський облік, зберігання, консервування молока та м’яса, виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харч концентратів, експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...