
21:01, 27 квітня 2015 р.
“НАЙБЛИЖЧІ 8 МІСЯЦІВ БУДУТЬ ВАЖКОЮ, АЛЕ ЦІКАВОЮ ІСТОРІЄЮ У СТВОРЕННІ СУСПІЛЬНОГО МОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ”, — МЕДІА-ЕКСПЕРТ
Сьогодні у Києві за участю представників влади, українських та міжнародних експертів, державних телерадіокомпаній та громадських організацій відбулась конференція «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір».
Експерти зібрались для того, щоб обговорити формат існування суспільного мовлення. Обласні телерадіокомпанії презентували своє бачення того, яким чином має доноситись інформація до супільства. Також обговорювались проблими, у співпраці із державними ЗМІ, які нині існують у громадських організацій.
– Сьогодні Вінниччина, як і вся Україна, потребує новин від людей, – зазначила керівник ГО "Медіа-Центр "Власно" Ольга Маліновська. –Чому те, що висвітлюють громадські організації популярне серед людей? Бо люди можуть бачити новини про себе. Ми звернулися до Вінницької обласної телерадіокомпанії, запропонували поділитись своїм контентом, але до сьогодні домовитись так і не змогли.
Одним із найцікавіших досвідів роботи поділився генеральний директор Закарпатської ОДТРК Віталій Мещеряков. У них, зокрема, ефір ведеться на восьми мовах.
— Дві третини нашої території — це гірська місцевість, — зазначив він. — Ми телекомпанія, яка мовить за допомогою супутника і подаємо сигнал у кожну сільську хату. Друга особливість — на території нашої області проживає понад 100 національностей — угорці, роми, словаки. Крім української ми ведемо мовлення ще 7 мовами. Інтегруватися у європейський медіа-простір ми почали ще 10 років тому. У нас підписані угоди близько із десятком європейських телерадіокомпаній. Ми і обмінюємось програмами, і виробляємо їх спільно із європецськими каналами. Наші журналісти давно стажуються на німецьких, угорських, румунських телерадіокомпаніях.
Заступник генерального директора НТКУ Дар'я Юровська також підкреслила те, що регіональні телерадіокомпанії мають відображати індивідуальність тієї частини країни, у якій вонги працюють.
— Найближчі 8 місяців будуть важкою, але цікавою історією у створенні суспільного мовлення в Україні, — зазначила вона. — Це означає, що для кожного партнера суспільного мовлення важливо зосередити увагу, ресурси та найкращих професіоналів на програмах, які розповідають про життя регіонів і дають можливість людям приймати відповідні рішення — новини, дискусії тощо.
Загалом на конференції учасники зійшлися на тому, що сьогодні більше потрібно працювати із громадськістю, чути їхні думки, проблеми та потреби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
25 червня
18:58
24 червня
17:00
24 червня
16:48
24 червня
Оголошення
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
13:06, 25 червня
18:41, 18 червня
live comments feed...
Коментарі