• Головна
  • Верховна Рада розділила стурбованість Свитка щодо ГМО
17:20, 29 квітня 2015 р.

Верховна Рада розділила стурбованість Свитка щодо ГМО

Голова Вінницької облради Сергій Свитко отримав відповідь від ВРУ щодо використанні ГМО в регіоні.

Про це інформує прес-служба Вінницької обласної ради.

Комітети розділяють  стурбованість Вінницької обласної Ради щодо стану виробництва та використання продукції із вмістом генетично-модифікованих організмів.

Зокрема, Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України у своєму листі зазначає:

«Наразі держава дійсно стикається з проблемою неавторизованого обігу ГМ-продукції на сільськогосподарському ринку, державна політика нашої країни у сфері практичного використання біотехнологічних розробок досі залишається невизначеною. Однією із складових такої ситуації, на думку Комітету, є невиконання окремих довготривалих комплексних завдань і заходів, основи реалізації яких закладено Законом України від 31.07.2007 р. №1103-У «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів».

В зв’язку з цим, з метою оновлення сфер суспільного життя та на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також відповідно до Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні розпочата робота над законопроектом щодо поводження з ГМО з урахуванням директив Європейського парламенту та Ради №№ 2001/1/18/ЄС, 2008/27/ЄС, 2009/41/ЄС».

Розглянув Звернення Вінницької обласної Ради і Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин. У своєму листі Голова Комітету повідомив:

«Звернення передано для розгляду у Комітет з питань науки та освіти, який визначений головним з опрацювання законопроектів,які стосуються питань щодо регулювання поводження з генетично модифікованими організмами».

Винница.info: Верховна Рада розділила стурбованість Свитка щодо ГМО

Винница.info: Верховна Рада розділила стурбованість Свитка щодо ГМО

Винница.info: Верховна Рада розділила стурбованість Свитка щодо ГМО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...