
11:51, 4 травня 2015 р.
Серед 1300 військовозобов'язаних вінничан, які проходять навчання, є жінка-солдат
Вінниччина планове завдання в рамках п’ятої хвилі часткової мобілізації виконує у встановлені строки. Понад 1300 осіб з Вінниччини вже відправленні до навчальних центрів для проходження бойової підготовки. З них 75 бійців - це добровольці, серед яких 4 офіцери та одна жінка-солдат.
За даними Вінницького обласного військового комісаріату, цього разу з Вінниччини планується призвати по мобілізації більше 1400 бійців.
Усі новобранці замінять тих бійців, які у навчальних центрах, в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації, пройшли військовий вишкіл та поповнять українське військо.
В той же час військкомати надалі чекають на патріотично налаштованих громадян, які не по повістці, а добровільно бажають стати на захист цілісності України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
10:46, 20 грудня
14:30, 23 грудня
18:44, 15 грудня
09:58, 24 грудня
Коментарі