• Головна
  • У Вінниці пільговики зустрілися з владою
12:55, 6 жовтня 2011 р.

У Вінниці пільговики зустрілися з владою

У Вінницькій області діти війни найбільше в Україні позиваються до судів на дії влади, через масову невиплату грошових компенсацій і пільг, які передбачені законом. Зараз у судах області на розгляді шість тисяч таких справ.

У Вінницькій облдержадміністрації відбулася друга зустріч представників громадських організацій, учасників ліквідації чорнобильської катастрофи, дітей війни, учасників бойових дій з керівництвом облдержадміністрації.

Причиною зустрічі стала відміна соціальних пільг для громадян. Це спричиноло у Вінниці три мітинги, на яких пільговики висловили свою незгоду з діями Уряду.

Провели зустріч з пільговиками перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Під час зустрічі сторони домовились дочекатись підписання в Києві Меморандуму між владою та громадськими організаціями про шляхи реалізації державної політики у плані виплат надбавок до пенсій. Це фактично означатиме неприйняття законопроекту, який отримав негативний відголосок у громадськості.

Іван Мовчан відзначив, що в проекту Держбюджету на 2012 рік на доплати до пенсій пільговим категоріям передбачено понад один мільярд гривень.

- Це на порядок більше ніж цього року. Але законодавчий акт щодо надбавок має бути обов’язково прийнятий, для зняття проблеми та врегулювання ситуації, - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...