• Головна
  • Єдиний державний реєстр судових рішень
Реклама
12:19, 29 грудня 2015 р.

Єдиний державний реєстр судових рішень

Реклама

Закон України «Про доступ до судових рішень» надав можливість безперешкодного користування наявною в ЄДР інформацією, а саме - рішеннями суду. З 01.06.2006 р. кожний бажаючий має доступ до цих документів через мережу Інтернет. З цього часу кожен бажаючий може подивитись, скопіювати ри роздрукувати судове рішення чи інший процесуальний документ, який винесено судами. Єдиний державний реєстр судових рішень можна відвідати, скориставшись його адресою: reyestr.court.gov.ua. Пройшовши процедуру пошуку можна знайти необхідний документ, що стосується адміністративного, господарського, кримінального чи цивільного права. База ЄДР проходить постійне оновлення і поповнення та налічує на сьогодні більше 38 мільйонів документів в електронному вигляді.

Здійснення пошуку в базі ЄДР можливо по двох напрямках: аналізом існуючої практики  чи пошуком даних певної справи за конкретними реквізитами. Це можуть бути вироки, рішення, ухвали, постанови, накази, окремі ухвали суду. Тексти не містять даних, які можуть ідентифікувати особу. Ця інформація замінена на літерні чи цифрові позначки.

В електронній базі, яку має єдиний державний реєстр громадських організацій міститься інформація щодо легалізації (реєстрації) формувань (організацій) що є:

  • політичними партіями;

  • громадськими організаціями;

  • постійнодіючими третейськими судами;

  • творчими спілками;

  • профспілковими організаціями;

  • асоціаціями кредитних спілок;

  • асоціаціями органів самоврядування місцевого рівня;

  • торгово-промисловими палатами державного і місцевого рівня;

  • благодійними організаціями та ін.

Реєстр поділений на дев’ять розділів, які охоплюють всі напрямки діяльності громадських організацій. Держателем його є Мінюст, адміністрування покладено на Інформаційний центр цього міністерства.

Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб підприємців містить інформацію про фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Ці відомості зберігаються на сервері і заносяться на електронні носії адміністратором Реєстру. Вся інформація, окрім даних про рахунки, накладення чи зняття арештів на майно і номерів реєстраційних облікових карт є доступною та повністю відкритою.

Знайти необхідні відомості про юрособу можна за ідентифікаційним кодом, який присвоєно юридичній особі чи за його назвою, повною чи скроченою. Пошук ФОП здійснюється за ПІБ, паспортними даними чи номером реєстраційной картки.

Відомості, які надає ЄДР видаються у формі Довідки, Виписки чи Витягу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...