• Главная
  • На Вишеньці реанімують двори «хрущівок» - новим асфальтом, майданчиками і парковками
14:20, 4 июня 2015 г.

На Вишеньці реанімують двори «хрущівок» - новим асфальтом, майданчиками і парковками

Два двори старих «хрущівок» на просп. Космонавтів капітально відремонтують. За 1,6 млн. грн. тут встановлять дитячі і спортивні майданчики, облаштують парковки і «постелять» нові доріжки. Розпочали роботи наприкінці квітня, закінчити планують 3 серпня.

В.о. міського голови Сергій Моргунов розповів, що район цей досить старий і «реанімувати» його просто необхідно.

«Якщо говорити про цей район, то практично він почав забудовуватися на початку 60-х років. Уявіть, як давно тут щось робилося і під які стандарти і принципи це робилося. Тоді менше було автомобілів і про дітей не так дбали, я вже не кажу про спортивні майданчики. Тому сьогодні на часі проводити відповідну реконструкцію, враховуючи навантаження приватного транспорту на території», - сказав він.

Ініціаторами ремонту стали самі ж мешканці на чолі з депутатом округу Олександром Парвадовим.

Щодо фінансування, то левову частку грошей виділила міська влада, жителі допомагали мінімально, адже більшість з них – пенсіонери.

«Мешканці долучалися в мінімальній частині з точки зору облаштування і встановлення лавочок. Відповідно фізична допомога з проведення деяких робіт. Але в цьому районі більшість мешканців – пенсіонери, які не мають достатньо фінансових можливостей», - додав Моргунов.

Винница.info: На Вишеньці реанімують двори «хрущівок» - новим асфальтом, майданчиками і парковками

Винница.info: На Вишеньці реанімують двори «хрущівок» - новим асфальтом, майданчиками і парковками

Сьогодні у дворах між будинками №13,15 та №7,9,11 автомобілі вже не паркуються на зелених зонах, бо їм облаштували парковки на 55 місць. Тут ремонтують тепломережі і готуються до «глобального» асфальтування. Працюють бульдозери. А лавочки, урни і сушки чекають на оновлення, їх стилізують під один формат.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...