• Главная
  • У Вінниці для студента з Донецька добились вищої стипендії через суд
15:19, 9 июня 2015 г.

У Вінниці для студента з Донецька добились вищої стипендії через суд

Прокуратура м. Вінниці відстояла в суді права студента Донецького національного університету, тимчасово переселеного з місць проведення бойових дій.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

На момент вступу юнака на навчання до Донецького національного університету його батько мав стаж роботи під землею тривалістю більше 15 років, що підтверджується довідками з ДП «Шахтоуправління Південнодонбаське №1» та з ДП «Донецька вугільна енергетична компанія», копією трудової книжки. Вказані документи були надані до приймальної комісії під час вступу на навчання. А відтак, студенту, керуючись Положеннями ст. 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», гарантується виплата стипендії за рахунок коштів державного бюджету в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

Однак, юнак з листопада 2014 по квітень 2015 отримував щомісячну державну стипендію у розмірі мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії.

Прокуратура м. Вінниці заявила позов в його інтересах про призначення стипендії відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» та стягнення недоплаченої суми майже 3 тис. гривень.

Наразі судовим рішенням позовні вимоги прокуратури м. Вінниці задоволено повністю, а права студента поновлено.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...