• Главная
  • Старшокласникам Вінниці пропонують використати канікули для саморозвитку
10:00, 25 июня 2015 г.

Старшокласникам Вінниці пропонують використати канікули для саморозвитку

Через тиждень у Вінниці стартує черговий етап проекту «Summer inAction 2015». Протягом липня-вересня учням 9-11 класів пропонують насичену програму для особистісного розвитку.

Громадська організація «Спільно дій», яка реалізує проект, пропонує старшокласникам тематичні заходи за участю фахових тренерів. Зокрема, працювати з молоддю будуть члени громадських організацій, які мають досвід навчання в Україні та за кордоном, керівники благодійних фондів, волонтери з практичним досвідом, журналісти, представники місцевих органів самоврядування та минулорічні випускники «In Action».

Як зазначають організатори, проект має на меті відірвати старшокласників від соціальних мереж, не дати їм загрузнути у «дорослому житті» з цигарками та алкоголем. «Система неформальної освіти дозволяє молоді подивитись на життя з іншого боку, переглянути свої погляди та пріоритети, навчитись досягати поставлених задач та цілей, самореалізуватися», - йдеться у повідомленні ініціаторів.

Під час першого етапу проекту організатори відберуть 35 учасників (учні 9-11 класів міста Вінниці), які пройдуть теоретично-практичне навчання з 6 по 20 липня 2015 року, а під час другого етапу випускники проекту реалізують свої власні соціальні проекти. Участь у проекті безкоштовна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...