• Главная
  • День Конституції – не просто вихідний. Що варто знати вінничанам
22:16, 28 июня 2015 г.

День Конституції – не просто вихідний. Що варто знати вінничанам

Сьогодні, 28 червня жителі України відмічають День Конституції. Основний Закон держави вказує, що цей день в країні є святковим, а, відповідно, неробочим.

Історія прийняття головного державного документу вершилася в ніч на 28 червня 1996 року у Верховній Раді України. Над проектом першої Конституції незалежної української держави працювали депутати, яким вдалося врахувати і побажання Президента, і підтримати усі статті, що викликають розбіжності. Йшлося про українські державні символи, мову і право приватної власності в країні.

Ухвалення Основного державного Закону є День Конституції. Україна закріпленням правових основ суверенітету держави, її територіальної цілісності, незалежності. Подія 1996 року стала найважливішим кроком, що забезпечив права людей і громадян, підвищення на міжнародній арені авторитету України.

Згідно із статтями Конституції, Україна - незалежна, суверенна, унітарна, правова і соціальна країна. Найвища соціальна цінність в Україні - це люди, їх здоров'я, життя, гідність, честь, безпека і недоторканність.

Главою держави є президент, який День Конституції в Україні виступає від імені держави. Це гарант суверенітету, цілісності території, дотримання Закону, прав, свобод її громадян.

Конституція, прийнята в 1996 році, сьогодні  є діючою в Україні.

В усіх містах, селах України 28 червня проходить святкування. Після привітань влади жителі і гості міста відмічають День Конституції святковими концертами, феєрверками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...