У Вінниці нагородили працівників кооперативного руху

Сьогодні, другого липня, в приміщенні обласної спілки споживчих товариств відбулися урочистості з нагоди 93-ї річниці з дня заснування та Міжнародного дня кооперації, - повідомляє  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко та виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

Окрім того, на зборах були присутні голови правлінь та головні бухгалтери райспоживспілок і райспоживтовариств, керівники підприємств облспоживспілки, голови профспілкових комітетів працівників споживчої кооперації, кращі працівники усіх галузей діяльності системи споживчої кооперації області, працівники апарату управління облспоживспілки та ветерани споживчої кооперації.

Розпочинаючи зібрання керівник Вінницької обласної спілки товариств Василь Подолян розповів історію розвитку та становлення кооперативного руху області. Він наголосив на тому, що наразі споживча кооперація області - одна із наймасовіших систем, яка охоплює майже 500 споживчих товариств з пайовим капіталом майже 40 млн грн.

«Ми зберегли найпотужнішу матеріально-технічну базу в Україні. Торговельне обслуговування щоденно здійснюють більше півтори тисячі кооперативних магазинів та закладів ресторанного господарства, функціонує 360 об’єктів з надання різноманітних послуг населенню. Ми маємо пишатися такими напрацюваннями», - відмітив Василь Подолян.

Вітаючи присутніх Валерій Коровій зазначив: «Приємно відмітити, що Вінницька обласна спілка споживчих товариств є найкращою в Україні. Це результат вдалого поєднання в єдине ціле декількох важливих факторів: традицій, напрацювань, інноваційних підходів, а також прагнення кожного працівника до розвитку та прогресу».

За його словами, сьогодні принципово по-новому усвідомлюючи всі ті виклики, що постали, особливо у сільській місцевості, дуже важливим є дати новий імпульс розвитку кооперативам.

«Зважаючи на проблематику функціонування сільської місцевості можна стверджувати, що іншої системи або іншого механізму ніж розвиток кооперативного руху не існує. Адже саме кооперація на рівноправних засадах створює умови на абсолютно конкретних питань в цій частині», - наголосив Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації зауважив на тому, що доцільним стане розробка облдержадміністрацією за підтримки обласної Ради обласної програми стимулювання кооперативного руху там, де це потрібно.

Валерій Коровій побажав усім присутнім міцного здоров’я, добробуту та мирного неба в ці нелегкі для країни часи.

З вітальними словами до учасників зібрання звернувся Сергій Свитко. Він зауважив, що кооперативний рух має велику історію: «Кооперативний рух суттєво зміцнював та зміцнює економіку будь-якої держави. Проте варто відмітити, що у нелегкі часи кооперативний рух в історії

України давав можливість вижити багатьом людям. І на сьогоднішній день дійсно важливим та одним із пріоритетних завдань обласної влади є розвиток кооперативного руху».

Звертаючись до працівників кооперативного руху області Сергій Моргунов наголосив, що та сумлінна праця і той внесок у розвиток міста та області, які дають кооперативи дійсно суттєві і дуже вагомі.

«Проте, вдало виконуючи свою роботу, ви не залишаєтесь осторонь проблем, що сьогодні на часі. Так, варто зазначити, що керівники та працівники споживчої кооперації займають досить активну громадську позицію. Адже з перших днів війни багато з вас спільно із Вінницькою міською радою та благодійним фондом «Подільська громада» активно підтримали нашу армію та поранених бійців. Велика подяка вам за це», - зазначив Сергій Моргунов.

Він побажав усім працівникам споживчої кооперації наснаги у роботі, благополуччя їм та їхнім родинам.

В ході зібрання кращі працівники кооперативного руху області були нагородженні Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, грошовими винагородами і квітами.

Окремі представники кооперативної спільноти були нагородженні: Грамотою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, Почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани», Почесною грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, Грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з виплатою одноразової винагороди, Грамотою ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України, Нагрудним знаком Федерації профспілок області «За співпрацю», Грамотою правління облспоживспілки і обкому профспілки працівників споживчої кооперації.

Окрім того, правління облспоживспілки спільно з обкомом профспілки працівників споживчої кооперації прийняло рішення за виконання програми економічного і соціального розвитку системи райспоживспілки, досягнення найкращих результатів господарської діяльності занести на Дошку Пошани Ніжинську Ганну Яківну, голову правління Муровано-Куриловецької райспоживспілки.

ilikenews
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
В Виннице ужасный запах в воздухе заставил людей взывать к власти, они собрали подписи под петицией с просьбой принять меры Вонь от стоков у Виннице не дает людям нормально жить. Больше всего страдают жители микрорайонов Сабаров, Подолье, Свердловский массив. С просьбой принять меры они обратились к властям – собрали подписи под петицией. «Просим принять меры и прекратить периодический невыносимая запах от стоков в микрорайонах Сабаров, Подолье, Свердловск...
Общество
В Винницкой области органы прокуратуры принимают меры реагирования представительского характера, для взимания платы за проезд автомобильными дорогами транспортных средств, весовые или габаритные параметры которых превышают нормативные.  На основании документов из территориальных управлений Укртрансбезпеки, прокуратурой уже подано в суд 30 исковых заявлений на сумму более полумиллиона гривен. Такие меры принимают, если перевозчик игнорирует уплаты указанных...
Общество
В течение праздничных выходных в Винницкой области пройдут массовые мероприятия — полиция и пограничники будут заступать на усиленное дежурство Скоро на Винничине пройдут массовые мероприятия по случаю Дня Государственного Флага и Дня Независимости Украины. Всего запланировано 81 мероприятие, участие в которых примут 24 000 винничан. Об этом сообщили в пресс-службе Винницкой областной полиции. Правопорядок в эти дни будут обеспечивать около 400 сотрудников...
Общество
Винницкий городской суд оштрафовал 21-летнего мужчину, который под действием наркотиков надругался над могилой умершей женщины. Как информирует портал «Судебная власть Украины», юноша, находясь «под кайфом» пришел на кладбище и разрыв яму на месте захоронения.Отмечается, что допрошенный в судебном заседании обвиняемый свою вину в совершении преступления признал и чистосердечно раскаялся. Он пояснил суду, что разрыв могилу умершей, не осознавая своих действ...
Общество
В Виннице завершают работу над созданием нового мурала под названием "Семейные ценности". Изображение украсило здание на улице Соборной, 53. Эскиз мурала разработала винницкая художница Мария Дитинюк в рамках проекта «VIN-ART-CITY».На рисунке изображена молодая семейная пара с крыльями. Их тела образуют своеобразный ствол цветущей яблони, расположенной на фоне карты Украины. Работа символизирует семейную идиллию.Как рассказал редакции сайта Vinbazar.com ку...
Происшествия
В Винницкой области прокуратура наложит арест на комплекс зданий Тростянецкого спиртового завода за то, что предприятие загрязняет воздух. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры области.  На территории госпредприятия находится имущество и оборудование для изготовления продукции. Вследствие его эксплуатации выделяются жидкие промышленные отходы на полях фильтрации.  "Учитывая тот факт, что судом отказано в удовлетворении ходатайства об аресте государстве...
Общество
29 августа в Лесопарке будут проходить детские "Безумные гонки". Участниками соревнований могут стать дети в возрасте от 3 до 12 лет.Об этом сообщают организаторы мероприятия.Дети будут соревноваться на скорость на самокатах, беговелах и велосипедах. Участников заблаговременно распределят по категориям:велосипед 3-4 года;беговел 3-4 года;самокат 3-5 летвелосипед 5-6 летвелосипед 7-9 летвелосипед 10-12 лет.Детские гонки начнутся 29 августа в 15:00 возле дет...
Общество
Винничанин Олег Ковальчук в своей петиции в городской совет просит установить кондиционеры в общественном транспорте.К концу сбора подписей осталось 13 дней. На 22 августа петицию подписали 1й человек из 350 необходимых.
Общество
22 августа в Виннице почтили память сотрудников органов внутренних дел, погибших при исполнении служебных обязанностей. На митинг-реквием пришли родные, друзья, коллеги погибших, представители власти и общественности. За годы независимости Украины погибло 22 винницких милиционера.Об этом сообщают в отделе коммуникации полиции Винницкой области.У Памятника погибшим правоохранителям в Центральном парке состоялось возложение цветов.Руководство полиции, предст...
Новости по теме