У Вінниці нагородили працівників кооперативного руху

Сьогодні, другого липня, в приміщенні обласної спілки споживчих товариств відбулися урочистості з нагоди 93-ї річниці з дня заснування та Міжнародного дня кооперації, - повідомляє  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко та виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

Окрім того, на зборах були присутні голови правлінь та головні бухгалтери райспоживспілок і райспоживтовариств, керівники підприємств облспоживспілки, голови профспілкових комітетів працівників споживчої кооперації, кращі працівники усіх галузей діяльності системи споживчої кооперації області, працівники апарату управління облспоживспілки та ветерани споживчої кооперації.

Розпочинаючи зібрання керівник Вінницької обласної спілки товариств Василь Подолян розповів історію розвитку та становлення кооперативного руху області. Він наголосив на тому, що наразі споживча кооперація області - одна із наймасовіших систем, яка охоплює майже 500 споживчих товариств з пайовим капіталом майже 40 млн грн.

«Ми зберегли найпотужнішу матеріально-технічну базу в Україні. Торговельне обслуговування щоденно здійснюють більше півтори тисячі кооперативних магазинів та закладів ресторанного господарства, функціонує 360 об’єктів з надання різноманітних послуг населенню. Ми маємо пишатися такими напрацюваннями», - відмітив Василь Подолян.

Вітаючи присутніх Валерій Коровій зазначив: «Приємно відмітити, що Вінницька обласна спілка споживчих товариств є найкращою в Україні. Це результат вдалого поєднання в єдине ціле декількох важливих факторів: традицій, напрацювань, інноваційних підходів, а також прагнення кожного працівника до розвитку та прогресу».

За його словами, сьогодні принципово по-новому усвідомлюючи всі ті виклики, що постали, особливо у сільській місцевості, дуже важливим є дати новий імпульс розвитку кооперативам.

«Зважаючи на проблематику функціонування сільської місцевості можна стверджувати, що іншої системи або іншого механізму ніж розвиток кооперативного руху не існує. Адже саме кооперація на рівноправних засадах створює умови на абсолютно конкретних питань в цій частині», - наголосив Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації зауважив на тому, що доцільним стане розробка облдержадміністрацією за підтримки обласної Ради обласної програми стимулювання кооперативного руху там, де це потрібно.

Валерій Коровій побажав усім присутнім міцного здоров’я, добробуту та мирного неба в ці нелегкі для країни часи.

З вітальними словами до учасників зібрання звернувся Сергій Свитко. Він зауважив, що кооперативний рух має велику історію: «Кооперативний рух суттєво зміцнював та зміцнює економіку будь-якої держави. Проте варто відмітити, що у нелегкі часи кооперативний рух в історії

України давав можливість вижити багатьом людям. І на сьогоднішній день дійсно важливим та одним із пріоритетних завдань обласної влади є розвиток кооперативного руху».

Звертаючись до працівників кооперативного руху області Сергій Моргунов наголосив, що та сумлінна праця і той внесок у розвиток міста та області, які дають кооперативи дійсно суттєві і дуже вагомі.

«Проте, вдало виконуючи свою роботу, ви не залишаєтесь осторонь проблем, що сьогодні на часі. Так, варто зазначити, що керівники та працівники споживчої кооперації займають досить активну громадську позицію. Адже з перших днів війни багато з вас спільно із Вінницькою міською радою та благодійним фондом «Подільська громада» активно підтримали нашу армію та поранених бійців. Велика подяка вам за це», - зазначив Сергій Моргунов.

Він побажав усім працівникам споживчої кооперації наснаги у роботі, благополуччя їм та їхнім родинам.

В ході зібрання кращі працівники кооперативного руху області були нагородженні Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, грошовими винагородами і квітами.

Окремі представники кооперативної спільноти були нагородженні: Грамотою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, Почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани», Почесною грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, Грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з виплатою одноразової винагороди, Грамотою ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України, Нагрудним знаком Федерації профспілок області «За співпрацю», Грамотою правління облспоживспілки і обкому профспілки працівників споживчої кооперації.

Окрім того, правління облспоживспілки спільно з обкомом профспілки працівників споживчої кооперації прийняло рішення за виконання програми економічного і соціального розвитку системи райспоживспілки, досягнення найкращих результатів господарської діяльності занести на Дошку Пошани Ніжинську Ганну Яківну, голову правління Муровано-Куриловецької райспоживспілки.

ilikenews
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
13 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Дорожно-транспортное происшествие с участием «Renault Kangoo» и «Оpel Vectra» произошла 22 января в с. Марьяновка. В результате аварии пассажирка автомобиля «Оpel Vectra» получила телесные повреждения и попала в больницу.Авария произошла около 10.20 часа.Предварительно, 24-летний водитель автомобиля «Renault Kangoo» не справился с управлением, выехал на полосу встречного движения и допустил столкновение с автомобилем «Оpel Vectra». Вследствие ДТП 34-летняя...
Общество
Предприниматель из Винницы производит масло с довольно необычного сырья - здесь и косточки абрикосов, семяна укропа и петрушки, и даже косточки малины. Рассказывает, что для своей продукции выбирает лучшие семена, а готовое масло поставляет эко-магазинам.Руководит небольшим предприятием Игорь Мудрик, который за 10 лет своей работы смог расширить ассортимент продукции в более 20 видов. Для этого имеет немало семян, например: черный кунжут и обычный, чиа, ор...
Происшествия
23 января в 6:57 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на ул. Б.Хмельницкого в Могилев-Подольском направляясь на вызов, автомобиль экстренной медицинской помощи застрял в снежном сугробе.Прибыв на вызов, бойцы ГСЧС отбуксировали транспортное средство на расчищенный участок автодороги. К проведению указанных работ от ГСЧСпривлекалось 4 человека личного состава и один спецавтомобиль.
Происшествия
Сегодня, 23 января, около 11:00 в Виннице остановились трамваи. Вагоны стоят вдоль Хмельницкого шоссе. Как рассказали  в диспетчерской трамвайного депо - на линии исчезло напряжение. Устанавливаются причины неисправностей. Трамваи на маршрутах №4, 2 и 5 пока не ходят. Стоит отметить, что из-за сильного снегопада Винница погрязший в пробках и небольших ДТП.
Новости компаний
Задавались ли вы когда-нибудь вопросом: сколько лет вы планируете прожить? Все мы устроены так, что нам проще поступать так, как проще, а не так, как для нас будет лучше. Мы знаем о том, что здоровье надо беречь. Мы знаем о том, что нам вредно, от каких привычек стоило бы отказаться, а какие, наоборот, прививать себе. Почему же мы этого не делаем? «Людям проще проявлять свои слабости, чем открывать для себя новые возможности», - говорит основатель школы «...
Происшествия
Сегодня, 23 января, Винницу накрыл мощный снегопад. Уровень осадков местами достиг 15 сантиметров. Спасатели и синоптики предупреждали об ухудшении погодных условий, а в области было объявлено штормовое предупреждение.Однако снег, покрывавший город еще с вечеру 22 января стал "неожиданностью" для водителей и коммунальщиков. В результате непогоды в городе образовались пробки и немалое количество дорожно-транспортных происшествий.Поэтому, пробки образовались...
Культура
22 января во дворце искусств "Заря" состоялся кастинг конкурса "Мисс Винница 2019". Жюри выбрало среди более семи десятков девушек 15 претенденток, которые будут соревноваться за главный приз - корону первой красавицы города.К число 15 счастливиц попали: Юлия Чернега (17 лет) Марина Сотник (18 лет) Виктория Брумар (20 лет) Яна Кравецкая (18 лет) Ирина Паламарчук (24 года) Анастисия Федоренко (21 год) Дарина Луцюк (17  лет) Влада Глубока (16 лет) Алина Рябо...
Происшествия
22 января в 16:26 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на ул. Цегельной в Виннице сильное задымление в под'езде.К месту происшествия были направлены спасатели ДПРЧ-4 областного центра.Прибыв на вызов, бойцы ГСЧС выяснили, что горит электрощитовая.В 16:39 пожар был локализован с помощью пенного огнетушителя.Во время тушения пожара огнеборцы эвакуировали 30 человек.К борьбе с огнем привлекалось 5 человек личного состава и 1 спецавтомобиль.П...
Новости компаний
Если хочешь, чтобы обувь служила долго, ухаживай за ней. Так многим из нас говорили родители. Уход заключался в сушке на батарее или со скомканной газетой, ежедневном намазывании обувным кремом и чистке от грязи. К сушке обуви стоит подойти со всей ответственностью, т.к. неправильная процедура не только испортит внешний вид обуви, но и значительно сократит срок службы. Наше решение в сушке обуви поразит вас. Супер-сушилка для обуви Shoes Drying – настоящая...