• Головна
  • Олександр Домбровський: «Запровадження касових апаратів не повинно бути тягарем для малого бізнесу»
21:08, 2 липня 2015 р.

Олександр Домбровський: «Запровадження касових апаратів не повинно бути тягарем для малого бізнесу»

Відміну запровадження касових апаратів для представників дрібного бізнесу підтримав парламентарій від Вінниці,   перший заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

«Ще будучи міським головою Вінниці, губернатором Вінниччини, завжди керувався принципом – мінімум політики, максимум економіки. Тобто, розвиток держави передусім залежить від її економічної міцності та потужності. У свою чергу, передумовою цього є сильний та ефективний бізнес. І це стосується не тільки великих підприємств, а й можливості будь-кому з українців організувати та розвивати свій невеличкий бізнес. Таких підприємців держава повинна підтримувати, і ні в якому разі не заважати їм. Протягом останніх місяців із представниками малого бізнесу зустрічаюся регулярно – ледь не щодня. Їм нині надзвичайно складно вижити в економічній ситуації, що склалася в країні. А запровадження РРО – касових апаратів – та їхнє обслуговування для малого бізнесу стає ще одною проблемою. Люди зверталися до мене і за порадою і з проханням зробити все можливе, аби з першого липня цього року їх все ж таки  не зобов’язали встановлювати ці касові апарати.  Адже, чим дрібніший суб’єкт підприємництва, тим дорожче йому коштуватиме застосування РРО. Крім того, зрозуміло, що такий підхід  створить нерівні конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Підкреслюю — цього допускати неможна!  На обговореннях у Комітетах Верховної Ради, під час дискусій та консультацій я відстоював саме цю позицію. Приємно, що порозуміння було досягнуто:  народні депутати почули голоси підприємців і відреагували адекватно» , — переконаний Олександр Домбровський.

Як відомо, у середу, 1 липня, Верховна Рада дозволила не встановлювати касові апарати підприємцям, які працюють у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг за умови, якщо їхній річний валовий дохід не перевищує 1 млн грн. Парламентарії підтримали відповідний законопроект 248 голосами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...