Святослав Вакарчук Каті Осадчій: «Хватить мене тролити»

Музикант згадав, як розпочинав кар'єру уЛьвові 

-Ти не міг приїхати до Львова на цей джаз-фест. Я впевнена, коли ти сидиш у глядацькій залі, вникає бажання заграти разом з тими метрами, які грають на сцені.


-Тільки що на сцені були музиканти такого рівня, що якщо я доросту до кінця життя до такого рівня, то я буду щасливий.


-Окрім офіційної програми є ще нічні джем-сейшни. Ти з нагоди свого Дня народження влаштував такий джес-сейнш просто на сходах у Римі, це зняли туристи, виклали у соцмережі.


-Ми пішли на сходи в Римі просто посидіти і дивились, як грають вуличні музиканти. Потім нам захотілося з ними поспівати, ми поспівали, взяли гітару почали грати. Вони спитали, хто ми, ми відповіли. Вони трохи познімали і пішли додому. Потім в одного з них виявилась дівчина з якоїсь країги колишнього Радянського союзу, і вона йому сказала: "Ти що? Ти знаєш, хто це такі?" Він того ж дня виклав це в youtube.

Святослав Вакарчук


-Якось тебе бачили на Пейзажній алеї в Києві, коли ти грав з музикантами. Таке з тобою часто трапляється, і чи траплялося у Львові?


-Часто, у Львові я починав з того, що під якоюсь кав'ярнею співав пісні і заробляв гроші. Щоправда, це було не дуже успішно, бо люди приходили слухати нас і нічого не замовляли, тому нас вигнали.


-Зараз біля цієї кав'ярні пам'ятна дошка?


-Хватить мене тролити.


-Ти - почесний громадянин і Львова, і Києва. Які пільги тобі це дає?


-Чесно кажучи, я не знаю.


-Можливо, квартиру мають дати?


-В мене є квартира, мені не потрібно, дякую, хай дадуть тому, кому вона більше потрібна.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов