• Головна
  • На Вінниччині підготували спеціальний проект для оздоровлення переселенців
16:05, 14 липня 2015 р.

На Вінниччині підготували спеціальний проект для оздоровлення переселенців

14 липня громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» презентувала проект «Здове майбутнє», фінансову підтримку якого отримала від обласної влади за результатами конкурсу.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Співорганізатором проекту виступила Громадська організація «Соціальний центр МХП» (м. Ладижин).

За словами голови ГО Єлизавети Савчук, основна мета проекту «Здорове майбутнє» - сприяти оздоровленню дітей із числа сімей вимушених переселенців на основі проведення комплексного медично-профілактичного обстеження в міській лікарні «Центр матері та дитини», а також надати батькам (або особам, що їх заміняють) фахових консультацій щодо подальшого лікування дитини.

Окрім того, у рамках проекту буде проведено психологічний тренінг у Ладижині для дітей із сімей, що постраждали від військово-політичного конфлікту на півдні та сході України й змушені були покинути свої помешкання та оселитися на території Вінницької області. Тренінг має на меті допомогти дітям пристосуватися до нових умов життя. Під час проекту батьки отримають брошури з психологічними порадами, як підтримати дітей у кризових ситуаціях.

«Враховуючи той факт, що у проекті заплановано задіяти дітей віком від 11 до 14 років, на медичному обстеженні з кожною дитиною буде присутній один з батьків. Це допоможе лікарям одразу проінформувати батьків щодо стану здоров’я їхньої дитини, а також, у випадку потреби, надати кваліфіковану рекомендацію щодо подальшого лікування», - зазначила Є. Савчук.

Наступним етапом реалізації проекту заплановано проведення психологічного тренінгу з цією ж групою дітей. Тренінг організує ГО «Соціальний центр МХП» у м. Ладижин з залученням кваліфікованих психологів, волонтерів Всеукраїнської акції «Родинне коло».

Під час проекту серед учасників, а також серед зацікавлених мешканців Вінницької області буде розповсюджено буклети для інформування широких кіл громадськості щодо вищезазначених проблем. Також для батьків та дітей буде виготовлено навчально-інформаційні матеріали для полегшення адаптації в середовищі.

По завершенню проекту буде проведено вивчення та аналіз статистичних даних динаміки захворюваності і частоти звернень до лікарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...