• Головна
  • У Вінниці обговорили методи виховання допризовників
09:39, 18 серпня 2015 р.

У Вінниці обговорили методи виховання допризовників

14 серпня 2015 року відбувся круглий стіл, ініційований «Вінницькою академією неперервної освіти» за участю керівників районних методичних об’єднань вчителів предмету «Захист Вітчизни», офіцерів Вінницького обласного військового комісаріату, на тему: «Збройні Сили України на сучасному етапі».

В ході проведення заходу було розглянуто ряд важливих питань з проблем організації та проведення військово-патріотичного виховання в навчально-виховних закладах області, зокрема питання вдосконалення програми предмету, якості викладання предмету «Захист Вітчизни», матеріального забезпечення навчального  процесу, підбору професійних кадрів, залучення до спільної роботи з виховання дітей та юнацтва громадських організацій.

У Вінниці обговорили методи виховання допризовників, фото-1

Представники Вінницького обласного комісаріату, серед яких були учасники АТО,  ознайомили присутніх з положеннями концепції виховної роботи в Збройних Силах, методологією організації польових занять з учнями, поділилися власним досвідом. 

У Вінниці обговорили методи виховання допризовників, фото-2

Заступник Вінницького обласного військового комісара по роботі з особовим складом – начальник групи по роботі з особовим складом та громадськістю, підполковник ЩЕРБАТИЙ О.А., наголосив, що в умовах ведення неоголошеної війни проти України, можливості повномасштабної агресії з боку Росії, значно зросла роль патріотичного виховання дітей та юнацтва. Головним результатом патріотичного виховання має бути моральна та фізична готовність молоді в скрутний для держави час, зі зброєю в руках, стати на захист територіальної цілісності та незалежності України, прагнення  пов’язати своє життя із  військовою службою.

У Вінниці обговорили методи виховання допризовників, фото-3

В результаті обговорення учасники круглого столу дійшли єдиної думки стосовно організації методичного та матеріального забезпечення навчального процесу, взаємодії військових комісаріатів Вінницької області з вчителями та викладачами предмету «Захист Вітчизни», визначенні головні напрямки та методи патріотичного виховання допризовної молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...